Головна  →  Журналістам  →  Анонси програм телеканалу «Київ»

Анонси програм телеканалу «Київ» на п'ятницю,
7 грудня

17.15 ‒ 17.50 «Київ-LIVE». Світлана Бакалінська, директор Комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр дитячий Дарницького району

м. Києва», лікар-педіатр; Софія Богатова, керівник ГО «Громадська ініціатива «Право на здоров’я»: «Депутати пропонують повернути в школи медичні огляди».

17.50 ‒ 18.25 «Київ-LIVE». Наталія Мельник, директор Департаменту економіки та інвестицій КМДА: «Інвестиції і розбудова інфраструктури Києва».

21.25 – 22.30 «Київ-LIVE. Підсумки». Наталія Манойленко, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч»; Юрій Дідовець, член депутатської фракції «ВО «Батьківщина»; Алла Шлапак, член депутатської фракції «Єдність», член Постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку; Георгій Ясинський, член депутатської фракції «Солідарність», член Постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку; Святослав Кутняк, член депутатської фракції «ВО «Свобода», заступник голови Постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу. Теми для обговорення: «Бюджет столиці-2019 Головні проблеми та виклики, що стоять перед депутатами. Що в Києві потребує найбільше витрат? Чи є проблеми, на вирішення яких наступного року не вистачить коштів?»; «Програма соціально-економічного розвитку столиці на 2019 рік. Що в пріоритеті цієї програми?».

Версiя для друку