КМДА Київська міська державна адміністрація


Анонси програм телеканалу «Київ» на п'ятницю,
14 червня

17.10 ‒ 18.00 «Київ-LIVE з Василем Климчуком». Юрій Зінчук, лікар вищої категорії, член правління Асоціації сімейних лікарів м. Києва; Віктор Сердюк, президент Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів: «16 червня день медика. Як живеться лікарям і пацієнтам? З якими проблемами вони стикаються? Що показала медична реформа?»

18.00 ‒ 19.20 «Київ-LIVE з Василем Климчуком» Сергій Дацюк, політичний експерт; Василь Яблонський заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень: «Політичні підсумки дня. Вакарчук з Садовим планують узгодити спільних кандидатів у Раду».

19.20 ‒ 20.10 «Київ-LIVE з Сергієм Дойком». Олег Постернак, політтехнолог; Олег Саакян, політолог: «Політичні підсумки дня. Чергові рейтинги партій. Можливі об’єднання».

21.25 – 23.00 «КИЇВ – LIVE ПІДСУМКИ з Сергієм Дойком». Валерій Гуманенко, член депутатської фракції «ВО «Батьківщина»; Наталія Манойленко, голова депутатської фракції «Об’єднання «Самопоміч»; Андрій Задерейко, член депутатської фракції «Єдність»; Юрій Сиротюк, голова депутатської фракції «ВО «Свобода»; Михайло Терентьєв, член депутатської фракції «Солідарність». Теми для обговорення: «Що в дійсності відбувається навколо кінотеатру «Київ»?»; «В столиці планується реконструкція Гідропарку: що саме робитиметься і в що це виллється?»; «Київ – у ТОП-15 міст світу з найбільшою кількістю автомобілів на дорогах: сумувати чи пишатись?»; «В столиці запускають пілотні проекти з роздільного збирання сміття: як сприйметься містянами такий порядок?»; «Реклама. 60 тисяч конструкцій у столиці встановлено незаконно. Хто відповість?».При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.