Головна  →  Громадянське суспільство  →  Формування Громадської ради 2019-2021

Формування Громадської ради 2019-2021

До уваги представників інститутів громадянського суспільства! Повідомлення ініціативної групи щодо формування Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрацій)

Ініціативною групою опрацьовано подані заяви інститутів громадянського суспільства щодо до участі в установчих зборах.

За результатами перевірки було прийнято рішення про допущення або не допущення до участі в установчих зборах, а також про направлення окремих інститутів громадянського суспільства на доопрацювання документів та виправлення недоліків відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами та доповненнями).

Виправлення документів приймаються з 21.05.2019 року до 28.05.2019 року за графіком:

з понеділка по четвер 10:00-17:00 год, обідня перерва 13:00-13:45 год, 
у п’ятницю 10:00- 16:00 год, обідня перерва 13:00-13:45 год.

до 16:00 год 28 травня 2019 року за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 50-б, каб. 205.

Інститути громадянського суспільства, які допущені до участі в установчих зборах:

Повна назва ІГС

ПІБ делегата

Номер у журналі реєстрації

1.     

Громадська організація "Об’єднання сусідів"

Доренський Олександр Миколайович

1

2.     

Громадська організація "Професійна Київська спілка тренерів"

Власенко Вадим Олександрович

2

3.     

Громадська організація "Правозахисна громадська організація "Права громаді"

Кирпич Леонід Леонідович

3

4.     

Громадська організація "Організація з захисту прав ошуканих вкладників банку "Інтеграл-Банк"

Кожанов Олег Орійович

9

5.     

Громадська організація "Антикорупційний громадянський рух "Україна - Європейський вибір"

Гоголін Ігор Михайлович

10

6.     

Громадська організація "Українська федерація натурального пауерліфтингу"

Шкулій Євгеній Валерійович

15

7.     

Громадська організація "Центр сприяння розвитку громадських рад України"

Вакуленко Володимир Григорович

16

8.     

Спілка молодіжних та дитячих громадських організацій м. Києва "Київський міський Комітет молодіжних та дитячих організацій"

Головатенко Світлана Іванівна

17

9.     

Громадська організація «Київський міський комітет молодіжних організацій»

Савчук Сергій Вікторович

18

10.     

Друкований засіб масової інформації "Дарниця. орг"

Педенко Сергій Валерійович

19

11.     

Громадська організація "Асоціація пол денсу України"

Трофімчук Ганна Юріївна

22

12.     

Благодійна організація "Шлях до майбутнього"

Трофімчук Костянтин Вікторович

23

13.     

Громадська організація "Всеукраїнська Асамблея докторів наук з державного управління"

Романенко Євген Олександрович

26

14.     

Всеукраїнська громадська організація "Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об'єктів архітектури"

Спицький Олег Миколайович

27

15.     

Громадська спілка "Національна асамблея розбудови України"

Радченко Вячеслав Анатолійович

28

16.     

Громадська спілка "Міждержавна гільдія інженерів консультантів"

Рева Світлана Леонідівна

29

17.     

Громадська організація "Всеукраїнське об'єднаня "Слава нації"

Головач Дмитро Миколайович

31

18.     

Перша міжгалузева професійна спілка

Мельник Віталій Володимирович

33

19.     

Громадська організація "Маю вибір"

Яриченко Тамара Василівна

38

20.     

Громадська спілка  "Всеукраїнський центр "Суспільна ініціатива та правозахист"

Потапова Ірина Федорівна

40

21.     

Громадська організація "Синергія М"

Айріян Размік Михайлович

43

22.     

Громадська організація "Футбольний клуб імені Льва Яшина"

Щиголь Олег Миколайович

44

23.     

Громадська організація "Яро. Молодіжно-патріотичний рух"

Олійник Олена Михайлівна

45

24.     

Всеукраїнська громадська організація "Зелена варта"

Охріменко Тарас Олегович

46

25.     

Громадська організація "Струм. Самоврядування територій - розвиток українських можливостей"

Подзега Андрій Олександрович

47

26.     

Міжнародна громадська організація "Реєстрове українське народне козацтво"

Старченко Тетяна Степанівна

48

27.     

Громадська організація "Асоціація пивної індустрії"

Погребняк Наталія Миколаївна

50

28.     

Громадська спілка "Асоціація підприємств та підприємців Києва і Київської області"

Мельник Олександр Анатолійович

51

29.     

Громадська організація "Правий сектор Шевченківський район"

Якушев Ігор Володимирович

52

30.     

Громадська організація "Товариство сприяння та розвитку ОСББ "Наш дім"

Черкашин Денис Євгенович

54

31.     

Громадська організація "Товариство сприяння збройним силам України та військово-морському флоту "Цивільний корпус "Азов"

Проценко Валерій Миколайович

55

32.     

Громадська організація "Юнацький корпус"

Дорошенко Дмитро Васильович

56

33.     

Громадська організація "Національні дружини"

Сидорін Артем Миколайович

57

34.     

Громадська організація "Дитячий військово-патріотичний табір "Азовець"

Осадчий Олексій Вікторович

58

35.     

Громадська організація "Клуб екстремальних та вуличних видів спорту "Шанті екстрим"

Шевчук Максим Володимирович

59

36.     

Громадська організація "Реабілітаційний центр народних ремесел для дітей "Мазана хата"

Гаврилюк Андрій Васильович

60

37.     

Громадська організація "Всеукраїнська організація підтримки ЖБК та ОСББ"

Шейда Михайло Леонідович

61

38.     

Громадська спілка "Всеукраїнський громадський рух "Лівий берег"

Король Андрій Андрійович

63

39.     

Громадська організація "Наш Виноградар"

Кошара Олександра Сергіївна

64

40.     

Громадська організація "Рух змін"

Кошара Андрій Володимирович

65

41.     

Громадська організація "Демократичний контроль"

Мотін Федір Олександрович

67

42.     

Благодійна організація "Благодійний фонд "Лівий берег"

Маковей Євген Сергійович

68

43.     

Благодійна організація "Благодійний фонд "Скарбниця України"

Терещенко Володимир Віталійович

70

44.     

Громадське формування з охорони громадського порядку "Лівий берег"

Куркін Олександр Альбертович

71

45.     

Громадська організація "Центр розвитку міського середовища"

Самойлов Володимир Ігоревич

72

46.     

Громадська організація "Звіринецький сквер"

Лебедєв Євген Валер'янович

74

47.     

Громадська організація "Київська організація людей з інвалідністю, учасників АТО з інвалідністю "СОТИ"

Тітаренко Людмила Анатоліївна

77

48.     

Громадська організація "Чорна рада"

Юрченко Олександр Олександрович

78

49.     

Солом'янська районна організація Товариства Червоного Хреста України в м. Києві

Квасник Володимир Володимирович

79

50.     

Громадська організація "Інститут міжнародних досліджень і співробітництва"

Юрченко Юрій Петрович

80

51.     

Громадська організація "Наш дім Дарниця"

Фоміних Сергій Амосович

81

52.     

Громадська організація "Український легіон"

Лапін Олексій Олександрович

82

53.     

Громадська організація "Всеукраїнський центр протидії корупціїї та сприяння правоохоронним органам "Антикорупційна ініціатива"

Миленко Катерина Іванівна

83

54.     

Всеукраїнська громадська організація "Спілка християнських письменників України"

Котлякова Лариса Костянтинівна

84

55.     

Благодійна організація "Благодійний фонд "Дарниця"

Балацій Ігор Миколайович

85

56.     

Громадська організація "Намисто"

Приймаченко Євгенія Сергіївна

86

57.     

Громадська організація "Коралі"

Лук'янов Владислав Валентинович

87

58.     

Громадська організація "Сучасна школа-студія "Арт-лайф"

Закуркіна Світлана Андріївна

89

59.     

Громадська організація "Молодь за вищу освіту"

Потабенко Ігор Валерійович

90

60.     

Професійна спілка студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м. Києва

Закуркін Олег Борисович

91

61.     

Громадська організація "Особливе життя"

Гармідер Тетяна Володимирівна

92

62.     

Громадська організація "Київська крайова організація "ВУЛТ"

Скрипка Сергій Миколайович

93

63.     

Громадська організація "Всеукраїнська ліга здоров'я"

Голуб Леся Станіславівна

94

64.     

Благодійна організація "Всеукраїнський благодійний фонд "Здорові діти - щасливе майбутнє"

Котіна Людмила Василівна

98

65.     

Асоціація "Підприємств організуючих харчування у навчальних закладах"

Шестакова Катерина Юріївна

99

66.     

Громадська організація "Київська федерація водно-моторного спорту"

Мурза Олександр Олегович

100

67.     

Громадська організація "Об'єднання споживачів "Добробут"

Горобець Ростислав Станіславович

101

68.     

Громадська організація "Допомога-Підтримка-Захист"

Федяй Олександр Сергійович

102

69.     

Громадська організація "Асоціація часного бізнесу"

Петриченко Павло Вікторович

103

70.     

Громадська організація "Жити вільно!"

Можар Олександр Павлович

111

71.     

Громадська організація "Громадянський правозахист"

Третяков Олександр В'ячеславович

112

72.     

Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я

Левицький Віталій Олегович

113

73.     

Громадська організація "Біла Церква - мій дім"

Самойлюк Кирило Романович

114

74.     

Громадська організація "Європейські цінності для України"

Рубцова Вікторія Миколаївна

115

75.     

Територіальне відділення всеукраїнської громадської організації "Асоціація платників податків України" в м. Києві

Кушнарьов Максим Володимирович

116

76.     

Громадська організація "Альтернативний громадянський рух "Пропозиція"

Снісаренко Руслан Вадимович

117

77.     

Громадська спілка "Асоціація власників малого та середнього бізнесу м. Києва "Центр"

Кретов Костянтин Сергійович

118

78.     

Громадська спілка "Асоціація власників малого та середнього бізнесу"

Соболь Руслан Володимирович

119

79.     

Спілка об'єднань громадян "Благоустрій Дніпровського району м. Києва"

Бурля Олександр Юрійович

127

80.     

Громадська організація "Київська організація інвалідів, пенсіонерів, учасників бойових дій "Ірида"

Овсянніков Олег Венедіктович

130

81.     

Благодійна організація "Благодійний фонд "Дніпровський"

Павленко Анатолій Микитович

133

82.     

Всеукраїнська спілка громадських організацій "Україна - країна героїв"

Брагіна Алла Едуардівна

135

83.     

Всеукраїнський благодійний фонд "Прогресивного спорту в підтримку здорового способу життя"

Майоров Вадим Юрійович

136

84.     

Громадська організація "Наше право - наше право"

Оліфіра Олександр Іванович

137

85.     

Громадська організація "Всеукраїнська регіональна експертно-юридична асоціація впливу"

Попенко Таїсія Олегівна

140

86.     

Громадська організація "Всеукраїнська мережа "Захист надії"

Луцак Деніза Юріївна

141

87.     

Громадська організація "Крок до кращого"

Ковтун Олександр Борисович

142

88.     

Благодійна організація "Благодійний фонд "Сонце для дітей"

Бєлянкіна-Криницька Ірина Борисівна

143

89.     

Громадська організація "Антирейдерський союз підприємців України"

Лисенко Олександр Петрович

144

90.     

Громадська організація "Об'єднання "Самопоміч Дарницького району м. Києва"

Сімакін Іван Олександрович

150

91.     

Благодійна організація "Благодійний фонд "Підтримка і турбота"

Бугера Вадим Миколайович

154

92.     

Громадська організація "Громада Дарницького району міста Києва"

Зінченко Олена Григорівна

155

93.     

Огранізація (установа, заклад) об'єднання громадян (релігійної організації, профспілки, споживчої кооперації тощо) "Наукова установа "Міжгалузева академія наук, пов'язаних з вивченням, попередженням і подоланням інвалідності"

Пономарьова Леоніда Андріївна

156

94.     

Громадська організація "Всеукраїнська громадська організація "Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів"

Петровський Володимир Борисович

157

95.     

Громадська організація "Фонд демократичних інновацій"

Булохова Дар'я Вікторівна

158

96.     

Київська місцева профспілка працездатних осіб з інвалідністю

Богатиренко Тетяна Петрівна

159

97.     

Громадська організація "Київський міський парламент працездатних осіб з інвалідністю"

Кармазінов Сергій Миколайович

160

98.     

Київська місцева просфпілкова організація Всеукраїнської профспілки працездатних інвалідів

Богатиренко Костянтин Вікторович

162

99.     

Благодійна організація "Український єврейський благодійний фонд "Мілі"

Мельніков Максим Олександрович

165

100.     

Громадська організація "Аналітична група "Левіафан"

Мельник Микола Андрійович

178

101.     

Громадська організація "Громадянський корпус"

Солодкий Роман Володимирович

182

102.     

Громадська організація "Правозахисне об’єднання "Світанок"

Трофіменко Ганна Олексіївна

184

103.     

Громадська спілка "Правозахисний альянс"

Бричук Костянтин Григорович

185

104.     

Громадська організація "Український народний вектор"

Ружанська Вікторія Миколаївна

186

105.     

Громадська організація "Водно-моторний спортивно-фізкультурний клуб "Видубицький"

Стріла Володимир Олегович

187

106.     

Благодійна організація "Благодійний фонд "Медична служба НМП України"

Шоломицький Володимир Васильович

191

107.     

Всеукраїнський благодійний фонд "Енерджи"

Іскра Юрій Леонідович

193

108.     

Благодійна організація "Благодійний фонд по розвитку інвалідного спорту "Діброва"

Чечун Людмила Володимирівна

195

109.     

Громадська організація "Самоорганізація Дарниці"

Солодовий Дмитро Олексійович

199

110.     

Благодійна організація "Благодійний фонд допомоги працівникам та ветеранам Головного управління Державної фель"єгерської служби України"

Лобода Наталія Миколаївна

200

111.     

Всеукраїнська громадська організація "Об’єднання Богдана Хмельницького "

Карандашов Денис Олександрович

201

112.     

Всеукраїнська благодійна організація "Конвіктус Україна"

Кувшинова Євгенія Валентинівна

202

113.     

Громадська організація "Спільна варта"

Золотнюк Олександр Анатолійович

203

114.     

Громадська організація "Народ проти корупції"

Соловей Олександр Павлович

204

115.     

Громадська організзація "Стоп нелегал"

Шинкаренко Денис Валерійович

206

116.     

Громадська організація "Захист інвесторів"

Печерська Тетяна Ігорівна

207

117.     

Громадська організація "НАША ОБОЛОНЬ"

Гончарук Василь Віталійович

209

118.     

Громадська організація "Захист звичайних людей"

Клітний Антон Володимирович

211

119.     

Громадська організація "Патріотика на озерах"

Яковлєв Антон Олександрович

212

120.     

Громадська організація "Право на допомогу"

Соколова Ольга Олександрівна

213

121.     

Громадська організація "Стоп Корупція"

Дещенко Роман Юрійович

215

122.     

Громадська організація "На захисті навколишнього середовища"

Крижанівський Максим Анатолійович

219

123.     

Громадська організація "Рішучі громадяни"

Крижанівська Анастасія Вадимівна

222

124.     

Громадська організація "Давайте разом"

Крамарь Ольга Миколаївна

223

125.     

Громадська організація "Фонд взаємної підтримки "ВІДНОВЛЕННЯ"

Бригадир Сергій Якович

224

126.     

Друкований засіб масової інформації (газета) "Оперативно. Актуально. Об'єктивно"

Веркалець Марина Григорівна

226

127.     

Благодійна організація "Благодійний фонд "Каруна Україна"

Туркеня Ігор Григорович

228

128.     

Громадська організація "Домінанта" Центр дієвих комунікацій "Домінанта"

Лозовий Ігор Григорович

229

129.     

Об'єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві "Київська міська рада профспілок"

Орисенко Тетяна Миколаївна

231

130.     

Громадська організація "Жінки майбутнього"

Черватюк Людмила Дмитрівна

233

131.     

Громадська організація "АрмКлуб БАРС"

Куценко Андрій Володимирович

237

132.     

Громадська організація "Інститут розвитку економіки і фінансів"

Жук Олександр Миколайович

246

133.     

Громадська організація "Всеукраїнське молодіжне об'єднання "Молодь руху"

Бобровський Андрій Вікторович

255

134.     

Громадська організація "Внутрішньо переміщених осіб та осіб з інвалідністю"

Владичанський Анатолій Анатолійович

259

135.     

Громадська організація "Інститут податкових реформ"

Хотенко Олена Анатоліївна

261

136.     

Громадська організація "Громадський рух учасників АТО та громадян з тимчасово окупованої території "Нова нація"

Серпокрилов В'ячеслав Юрійович

271

137.     

Громадська організація "Вічна Україна"

Чеславський Володимир Євгенович

272

138.     

Громадська організація "Щит громади"

Віровцев Володимир Юрійович

275

 Інститути громадянського суспільства, яким необхідно виправити недоліки в документах:

Повна назва ІГС

ПІБ делегата

Документ, що потребує виправлення

Номер у журналі реєстрації

1.

Громадська організація "Антикорупційний захист, децентралізація та безпека"

Коцько Ольга Миколаївна

1. Заява
2. Згода на обробку персональних даних

4

2.    

Громадська організація "Організація з захисту прав інвесторів будівництва житлового комплексу за адресою: вул. Світла, 3-Д у Дарницькому районі м. Києва"

Луценко Родіон Володимирович

1. Біографічна довідка

5

3.       

Громадська організація "Організація з захисту прав інвесторів будівництва житлового будинку за адресою: пр.-т.: Тичини Павла, 18-б у Дніпровському районі м. Києва"

Полєтаєв Вадим Федорович

1. Заява

2. Біографічна довідка

6

4.       

Громадська організація "Об'єднання "Самопоміч" Дніпровського району м. Києва"

Козурак Вікторія Романівна

1. Заява

2. Біографічна довідка

7

5.       

Громадська організація "Організація з захисту прав інвесторів будівництва житлового комплексу "Покровський посад"

Клєваєв Артур Юрійович

1. Заява

2. Біографічна довідка

8

6.       

Друкований засіб масової інформації - газета "Київ.org"

Васильчук Дарія Петрівна

1. Біографічна довідка
2. Рішення про делегування

11

7.       

Громадська організація "Організація з захисту прав інвесторів будівництва житлового комплексу за адресою: вул. Глибочицька, 13 у Шевченківському районі м. Києва "Львівський квартал"

Луценко Максим Геннадійович

1. Рішення про делегування
2. Біографічна довідка

12

8.       

Громадська організація "Організація з захисту прав пайовиків-інвесторів елінг-центру "Лагуна"

Георгієвський Олексій Миколайович

1. Заява

2. Біографічна довідка

13

9.       

Громадська спілка "Асоціація з захисту прав інвесторів житлового будівництва  в м. Києві"

Луценко Геннадій Володимирович

1. Заява

2. Біографічна довідка

14

10.     

Громадська організація "Громадянський рух підтримки реформ"

Назаренко Богдан Станіславович

1. Рішення про делегування

20

11.     

Громадська організація "Всеукраїнська громадська організація Українська бібліотечна асоціація"

Сошинська Ярослава Євгенівна

1. Рішення про делегування
2. Копія статуту або витяг зі статуту
3. Інформація про діяльність 
4. Біографічна довідка

21

12.     

Благодійна організація "Благодійний фонд "Народні скарби"

Аракелян Артур Олександрович

1. Копія статуту або витяг зі статуту

25

13.     

Громадська організація "Європейський напрям"

Харченко Василь Петрович

1. Заява

30

14.     

Громадська спілка "Асоціація місцевого самоврядування"

Білінський Тарас Володимирович

1. Рішення про делегування
2. Копія статуту або витяг зі статуту

32

15.     

Громадська організація "Київська міська антипіратська ліга"

Іванюк Ірина Володимирівна

1 Біографічна довідка

34

16.     

Громадська спілка "Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів"

Афонін Олександр Васильович

1. Копія статуту або витяг зі статуту

35

17.     

Друкований засіб масової інформації "Березняківський вісник"

Климентьєв Олександр Анатолійович

1. Біографічна довідка
2. Згода на обробку персональних даних

42

18.     

Міжнародна громадська організація "Міжнародна спілка з соціальних програм"

Шкурко Денис Володимирович

1. Рішення про делегування

49

19.     

Благодійна організаця "Всеукраїнський благодійний фонд "Патріот"

Чесак Віктор Сергійович

1. Копія статуту або витяг зі статуту

53

20.     

Громадська організація "Національний моніторинг"

Кухарська Юлія Володимирівна

1. Рішення про делегування

62

21.     

Благодійна організація "Благодійний фонд "Фонд допомоги дитячим будинкам"

Белокуров Олексій Миколайович

1. Рішення про делегування

 

69

22.     

Громадська організація "Сила людей"

Токарев Денис Петрович

1. Копія статуту або витяг зі статуту

73

23.     

Громадська організація "Позашляхове братерство"

Бєляєв Андрій Сергійович

1. Заява

2. Рішення про делегування
3. Біографічна довідка 
4. Згода на обробку персональних даних

76

24.     

Київська міська організація профспілки працівників радіоелектроніки та машиновубування України

Дідик Наталія Володимирівна

1. Виписка або свідоцтво про реєстрацію

88

25.     

Громадська організація "Головне управління народного гніву"

Оніщенко Сергій Михайлович

1. Заява 
2. Рішення про делегування

95

26.     

Громадська організація "Стріт"

Колощук Сергій Миколайович

1. Копія виписки або свідоцтва про реєстрацію

97

27.     

Громадська організація  "Студія бального танцю "Антарес"

Бєлуха Дмитро Валерійович

1. Рішення про делегування
2. Копія статуту або витяг зі статуту

104

28.     

Громадська організація "Київське міське фізкультурно-спортивне товариство "Україна"

Бобовик Максим Іванович

1. Копія виписки або свідоцтва про реєстрацію

105

29.     

Громадська організація "Клуб "Такемусу Айкі"

Зубков Олександр Віталійович

1. Рішення про делегування

106

30.     

Громадска організація "Федерація регбі України"

Верзун Наталія Григорівна

1. Рішення про делегування

107

31.     

Громадська організація "Фізкультурно-спортивне товариство "Спартак"

Петриченко Віктор Павлович

1. Рішення про делегування
2.  Копія статуту або витяг зі статуту

108

32.     

Громадська організація "Боксерський клуб "Наша відповідь"

Хижняк Григорій Михайлович

1. Копія статуту або витяг зі статуту

109

33.     

Громадська організація "Комітет захисту прав людини і свободи слова"

Троценко Сергій Миколайович

1. Згода на обробку персональних даних
2. Рішення про делегування

110

34.     

Громадська організація "Організація з захисту прав інвесторів будівництва житлових будинків № 71-А та № 71-Б по вул. Головатого в м. Бориспіль Київської області"

Радченко Наталія Павлівна

1. Заява 
2. Згода на обробку персональних даних

120

35.     

Громадська організація "Волонтерський рух "За життя"

Міглазов Євген Васильович

1. Біографічна довідка

121

36.     

Громадська організація "Україна. Молодь. Надія"

Міглазова Віра Іванівна

1. Біографічна довідка

122

37.     

Громадська організація "Бюро соціальних та політичних розробок"

Карнаухова Олена Вікторівна

1. Інформація про діяльність

125

38.     

Громадська організація "Федерація академічного веслування міста Києва"

Продан Антон Сергійович

1. Рішення про делегування
2.  Копія статуту або витяг зі статуту

126

39.     

Громадська спілка "Федерація дворового футболу України за місцем проживання"

Онищенко Олександр Валентинович

1. Інформація про діяльність
2. Відомості про місцезнаходження

128

40.     

Громадська організація "Всеукраїнська асоціація бойових мистецтв. Комбат самозахист ІСО"

Григоренко Микола Іванович

1. Відомості про місцезнаходження відсутні

129

41.     

Громадська організація "Вільне покоління"

Коваленко Олена Сергіївна

1. Згода на обробку персональних даних
2. Відомості про місцезнаходження

131

42.     

Громадська організація "Взаємодія. Ініціативи. Творчість. Інновації"

Бєлова Олена Миколаївна

1.  Згода на обробку персональних даних
2. Відомості про місцезнаходження

132

43.     

Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Асоціація трудових об'єднань молоді України"

Селюк Ірина Миколаївна

1. Біографічна довідка
2. Відомості про місцезнаходження

134

44.     

Громадська організація "Центр розвитку та підтримки молодих підприємців "Майбутнє України"

Мітюк Сергій Олександрович

1. Інформація про діяльність
2. Копія статуту або витяг зі статуту

138

45.     

Громадська організація "Центр сприяння реалізації енергоефективних та екологічних проектів"

Попенко Олег Іванович

1. Згода на обробку персональних даних

139

46.     

Громадська організація "Комітет захисту соціальних прав населення"

Сірик Сергій Іванович

1. Інформація про діяльність

145

47.     

Всеукраїнська громадська організація "Федерація стронгмену України"

Якушенко Максим Юрійович

1. Інформація про діяльність

146

48.     

Громадська організація Пайдея"

Белойчук Юрій Олександрович

1. Рішення про делегування
2. Згода на обробку персональних даних

148

49.     

Дніпровське районне відділення спілки ветеранів Афганістану м. Києва

Базік Олег Миколайович

1. Копія виписки або свідоцтва про реєстрацію
2. Відомості про місцезнаходження
3. Інформація про діяльність

149

50.     

Громадська організація "Рада підприємців Дарницького району"

Якуш Іван Іванович

1. Згода на обробку персональних даних

151

51.     

Житомирська обласна молодіжна громадська організація "Батьківщина молода"

Снітко Денис Володимирович

1. Рішення про делегування
2. Згода на обробку персональних даних
3. Біографічна довідка

152

52.     

Громадська організація "Фонд інвалідів Чорнобиля-2" Дарницького у м. Києві району

Бабенко Володимир Андрійович

1. Заява
2. Згода на обробку персональних даних

153

53.     

Благодійна організація "Київський міський благодійний фонд "Інтеграція"

Петровська Світлана Юріївна

1. Біографічна довідка

161

54.     

Всеукраїнська громадська організація "Перша Всеукраїнська сільськогосподарська дорадча служба"

Шморгун Леонід Григорович

1.  Копія статуту або витяг зі статуту 
2. Згода на обробку персональних даних

163

55.     

Громадська організація "Почтіння та любов"

Янчук Віра Василівна

1. Рішення про делегування

164

56.     

Громадська організація "Громадські ініціативи охорони здоров'я "Здорове людство"

Щур Вікторія Ігорівна

1.  Копія статуту або витяг зі статуту.

166

57.     

Громадська організація "Всеукраїнське об'єднаня учасників бойових дій Оболонського району міста Києва"

Широцький Володимир Сергійович

1.  Біографічна довідка
2. Згода на обробку персональних даних
3. Інформація про діяльність

167

58.     

Громадська організація "Всеукраїнська асоціація фахівців оцінки"

Шашкіна Людмила Олексіївна

1. Біографічна довідка

168

59.     

Всеукраїнська громадська організація "Спілка громадських організацій України "Народна рада"

Галдецький Олександр Іванович

Документи  не завірені належним чином

172

60.     

Громадська організація "Інвалідів, пенсіонерів та малозахищених верств населення "Благодія"

Матюкін Ігор Вікторович

1. Біографічна довідка

173

61.     

Громадська організація "Україна. Воля. Життя"

Василець Юрій Володимирович

1. Рішення про делегування

174

62.     

Профспілка працівників фізичної культури та спорту

Циганок Вадим Леонідович

1. Рішення про делегування

175

63.     

Благодійна організація "Благодійний фонд "Інститут громадської дипломатії"

Прокопенко Олена Володимирівна

1. Копія статуту або витяг зі статуту
2. Відомості про місцезнаходження

176

64.     

Міжнародна громадська організація "Українське козацтво"

Опанащук Віталій Степанович

1.  Копія статуту або витяг зі статуту

177

65.     

Громадська організація "Федерація каное міста Києва"

Шинкаренко Анатолій Іванович

1.  Копія статуту або витяг зі статуту

179

66.     

Громадська організація "Ерлайт"

Мирошниченко Ігор Сергійович

1. Біографічна довідка
2. Рішення про делегування
3. Копія статуту або витяг зі статуту 
4. Відомості про місцезнаходження

180

67.     

Громадська спілка "Спілка Жінок України"

Воронцова Анна-Вікторія Владиславівна

1. Згода на обробку персональних даних

181

68.     

Громадська спілка "Українська асоціація вендінгу"

Мєчов Володимир Олегович

1. Інформація про діяльність

183

69.     

Громадська організація "Ресурсний центр розвитку громадських організацій "Гурт"

Маслич Богдан Володимирович

1.  Копія статуту або витяг зі статуту
2. Біографічна довідка
3. Відомості про місцезнаходження
4. Інформація про діяльність

190

70.     

Громадська спілка "Національна медична палата України"

Пастернак Марина Олександрівна

1. Відомості про місцезнаходження

192

71.     

Громадська організація "Всеукраїнська народна рада "Громадський контроль"

Шмаркатюк Юрій Михайлович

1. Відомості про місцезнаходження

2. Рішення про делегування
3. Біографічна довідка

194

72.     

Благодійний фонд "Я не один"

Ялоза Анатолій Сергійович

1. Заява
2. Копія статуту або витяг зі статуту
3. Інформація про діяльність

196

73.     

Громадська організація "Асоціація медиків Революції Гідності"

Степанова Світлана Валеріївна

1. Біографічна довідка
2. Копія статуту або витяг зі статуту

197

74.     

Громадська спілка "Спілка учасників АТО України"

Ботез Вячеслав Петрович

1. Рішення про делегування

198

75.     

Громадська організація "Громадський інформаційний простір"

Євстігнеєва Олена Валентинівна

1.Заява
2. Згода на обробку персональних даних
3. Інформація про діяльність
4. Відомості про місцезнаходження

205

76.     

Громадська організація "Молодіжний футбольний клуб АТЕКС"

Гресь Алла Павлівна

1. Інформація про діяльність

210

77.     

Громадська організація "Фелерація дзюдо Києва"

Охоба Ігор Миколайович

1. Копія виписки або свідоцтва про реєстрацію

214

78.     

Громадська організація "Національна академія комунікативістики"

Новохатько Леонід Михайлович

1. Біографічна довідка
2. Копія статуту або витяг зі статуту

225

79.     

Благодійний фонд "Безпечна Дарниця"

Туркеня Інна Григорівна

1. Заява

227

80.     

Благодійна організація "Всеукраїнський благодійний фонд "Розквіт нації"

Ващенко Ігор Дмитрович

1. Копія статуту або витяг зі статуту

234

81.     

Громадська організаціїя "Координаційний центр свободи слова"

Ходос Дмитро Сергійович

1. Біографічна довідка
2. Копія статуту або витяг зі статуту

235

82.     

Громадська організація "Київський спортивний клуб бойових мистецтв "Файтер"

Пухов Дмитро Володимирович

1. Копія статуту або витяг зі статуту

236

83.     

Громадська організація "Деснянська Січ"

Лахно Андрій Іванович

1. Копія статуту або витяг зі статуту

238

84.     

Благодійна організація "Благодійний фонд "Україна космічна"

Гуз Ганна Дмитрівна

1. Копія статуту або витяг зі статуту

239

85.     

Дитячо-юнацький футбольний клуб "Титан"

Сендеркін Іван Сергійович

1. Копія статуту або витяг зі статуту

240

86.     

Громадська організація "Художня студія "Троєшки"

Бондарчук Ігор Русланович

1. Копія статуту або витяг зі статуту

241

87.     

Громадська організація Благодійний фонд соціальної допомоги "Єлісей"

Баянов Вячеслав Расулійович

1. Копія статуту або витяг зі статуту

242

88.     

Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд "Екологія"

Ганздій Олексій Іванович

1. Копія статуту або витяг зі статуту

243

89.     

Благодійна організація Міжнародний благодійний фонд допомоги інвалідам і ліквідаторам аварій на ЧАЕС, інших атомних станціях та особам, які постраждали від екологічних і техногенних катастроф "Захист Славутича"

Сочивець Андрій Ігорович

1. Копія статуту або витяг зі статуту

244

90.     

Деснянська районна дитяча громадська організація "Клуб історико-технічного стендового моделізму "Дніпро"

Куценко Ольга Василівна

1. Копія статуту або витяг зі статуту

245

91.     

Благодійна організація "Фонд Героїв Радянського Союзу, повних кавалерів ордена Слави з соціального захисту ветеранів та членів їх сімей 9-ї (216-ї) гвардійської Маріупольсько-Берлінської, ордена Леніна Червонопрапорної, ордена Богдана Хмельницького ІІ ступеню винищувальної авіаційної дивізії"

Скрипник В'ячеслав Володимирович

1. Копія статуту або витяг зі статуту

247

92.     

Всеукраїнська незалежна профспілка працівників соціальних установ та громадських об'єднань

Тодоров Дмитро Володимирович

1. Біографічна довідка
2. Копія статуту або витяг зі статуту

248

93.     

Благодійний фонд "Джерело віри і надії"

Обущак Іван Анатолійович

1. Інформація про діяльність
2. Копія статуту або витяг зі статуту

249

94.     

Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО з інвалідністю"

Капацин Леонтій Іванович

1. Інформація про діяльність
2. Біографічна довідка
3. Копія статуту або витяг зі статуту
4. Згода на обробку персональних даних

250

95.     

Громадська організація "Всеукраїнський союз ветеранів АТО"

Климентьєв Іван Юрійович

1. Інформація про діяльність
2. Відомості про місцезнаходження
3. Копія статуту або витяг зі статуту

251

96.     

Громадська організація "Асоціація татарських і башкирських промисловців та підприємців України"

Шарафетдінов Петро Ільясович

1. Копія статуту або витяг зі статуту

252

97.     

Громадська організація "Товариство ветеранів АТО з інвалідністю"

Корнєєв Дмитро Володимирович

1. Інформація про діяльність
2. Відомості про місцезнаходження
3. Копія статуту або витяг зі статуту

253

98.     

Громадська організації "Воїн АТО"

Талалай Олександр Володимирович

1. Копія статуту або витяг зі статуту
2. Відомості про місцезнаходження

254

99.     

Благодійна організація "Благодійний фонд "Стоп наркотик"

Прилепа Володимир Миколайович

1. Копія статуту або витяг зі статуту
2. Копія виписки або свідоцтва про реєстрацію
3. Згода на обробку персональних даних

256

100.   

Громадська організація "Екозагін"

Кузняк Олександр Володимирович

1. Копія виписки або свідоцтва про реєстрацію

257

101.   

Громадська організація "Агенція Енергетичних реформ України"

Земляков Володимир Володимирович

1. Копія статуту або витяг зі статуту
2. Копія виписки або свідоцтва про реєстрацію
3. Інформація про діяльність

258

102.   

Громадська організація "Квартал Пушкінська - Велика Васильківська"

Ясієвич Єлизавета Олександрівна

1. Біографічна довідка
2. Копія статуту або витяг зі статуту
3. Інформація про діяльність

260

103.   

Всеукраїнська громадська організація "Всеукраїнська асоціація "Кадетська співдружність"

Смушков Євгеній Ігорович

1. Копія виписки або свідоцтва про реєстрацію

262

104.   

Громадська організація "Оболонці"

Бондар Анастасія Миколаївна

1. Інформація про діяльність
2. Біографічна довідка

263

105.   

Громадська організація "Клуб українських бізнесменів"

Пуха Маргарита Василівна

1. Біографічна довідка
2. Інформація про діяльність

273

106.   

Громадська організація "Київський міський комітет порятунку бізнесу"

Петренко Юлія Сергіївна

1. Біографічна довідка  
2. Інформація про діяльність

274

107.   

Громадська спілка "Всеукраїнська Асоціація організацій учасників АТО "Мужність"

Лихоліт Валентин Станіславович

1. Копія виписки відсутня
2. Відомості про місцезнаходження

276

Інститути громадянського суспільства, які не допущені до участі в установчих зборах:
 

Повна назва ІГС

ПІБ делегата

Причина

Номер у журналі реєстрації

1.     

Дитяча громадська організація "Планета дитини"

Василевський Тарас Олександрович

Документи не відповідають вимогам

24

2.     

Громадська організація "Варта закону"

Нестеренко Вадим Григорович

Документи не відповідають вимогам

36

3.     

Благодійна організація "Благодійний фонд "Хочу жити"

Синявський Андрій Вікторович

Документи не відповідають вимогам

37

4.     

Громадська організація "Матері Землі"

Пономарьов Петро Григорович

Документи не відповідають вимогам

39

5.     

Громадська організація "Сусіди"

Лук'янов Владислав Валентинович

ЗАЯВУ ВІДКЛИКАНО

41

6.     

Благодійна організація "Благодійний фонд "Єдина країна"

Білінська Марина Юріївна

Документи не відповідають вимогам

66

7.     

Орган самоорганізації населення "Будинковий комітет "Вулиця Кіквідзе, 23"

Панкратов Юрій Володимирович

Заяви органів самоорганізації населення відхилено

75

8.     

Громадська організація "Адрем Ю Ей"

Дуднік Микита Сергійович

Документи не відповідають вимогам

96

9.     

Громадська організація "На захисті навколишнього середовища"

Степачова Наталія Павлівна

Документи не відповідають вимогам

123

10.

Громадська організація "Городець пісочний"

 

Документи не відповідають вимогам

124

11.

Громадська організація "Всеукраїнська правозахисна громадська організація "Люди"

Йосипок Наталія Іванівна

Документи не відповідають вимогам

147

12.

Київська міська організація профспілки працівників фізичної культури та спорту України

Бєляєв Олександр Іванович

Документи не відповідають вимогам

169

13.

Філія Святошинського району міста Києва громадської організації "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій"

Новосад Віталій Григорович

Документи не відповідають вимогам

170

14.

Громадська організація "Всеукраїнський інститут розвитку громадського суспільства"

Пуляєв Олег Сергійович

Документи не відповідають вимогам

171

15.

Міжнародний благодійний фонд " Віа конкордіа"

Борисова Олександра Володимирівна

Документи не відповідають вимогам

188

16.

Громадська організація "Творче об'єднання  "Середовище буття"

Клименко Олександр Миколайович

Документи не відповідають вимогам

189

17.

Громадська організація "Духовно-просвітницький центр допомоги учасникам АТО та вимушеним переселенцям з зони АТО на честь святої мучениці Татіани"

Курочка Оксана Володимирівна

Документи не відповідають вимогам

208

18.

Громадська організація "Зелена Оболонь"

Чепурко Олександр Степанович

Документи не відповідають вимогам

216

19.

Громадська організація "Європейський Культурний Центр"

Білра Олександр Володимирович

Документи не відповідають вимогам

217

20.

Громадська організація "Молодіжний центр комунікацій"

Ушкалов Сергій Вячеславович

Документи не відповідають вимогам

218

21.

Громадська організація "ФУТБОЛЬНА АСОЦІАЦІЯ ЖІНОК" міста Києва

Михайловський Сергій Сергійович

Документи не відповідають вимогам

220

22.

Громадська організація Дитячо-юнацька футбольна академія "Атекс"

Веризубова Тетяна Олександрівна

Документи не відповідають вимогам

221

23.

Громадська організація "Військово-патріотичне об'єднання УБД "Сармат"

Костевич Сергій Володимирович

Документи не відповідають вимогам

230

24.

Громадська організація "Культурний Вектор"

-

Документи не відповідають вимогам

232

25.

Громадська організація "Явлада"

Пухальський Роман Вікторович

Документи не відповідають вимогам

264

26.

Громадська організація "Реформа освіти"

Гурін Микола Володимирович

Документи не відповідають вимогам

265

27.

Благодійна організація "Благодійний фонд "Імені Антона Басовського"

Маржан Ірина Володимирівна

Документи не відповідають вимогам

266

28.

Благодійна організація "Рада організації багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів"

Шпак Олександр Васильович

Документи не відповідають вимогам

267

29.

Громадська організація "Нивки разом"

Носенко Ігор Валерійович

Документи не відповідають вимогам

268

30.

Громадська організація "Віра в диво"

Басовська Анна Елгуджевна

Документи не відповідають вимогам

269

31.

Громадська організація "Клуб громадського бюджету"

Басовський Володимир Олександрович

Документи не відповідають вимогам

270

  *****

Версiя для друку