Головна  →  Місцеве самоврядування  →  Контроль за якістю ремонтних робіт у житлових будинках

Контроль за якістю ремонтних робіт у житлових будинках

Департамент суспільних комунікацій здійснює періодичний моніторінг виконання регуляторного акту – рішення Київської міської ради від 13.11.2014 № 372/372 «Про затвердження Положення про здійснення органами самоорганізації населення контролю за якістю проведення ремонтів у житлових будинках, переданих до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій.

За результатами такого моніторингу 2021-2022 роках інформуємо вас про стан виконання органами самоорганізації населення власного повноваження щодо контролю за якістю наданих послуг у сфері житлово-комунального господарства.

За результатами аналізу наданих від 44 органів самоорганізації населення звітів можна стверджувати, що найбільш системно і послідовно здійснюють контроль за якістю наданих громадянам житлово-комунальних послуг та за якістю проведених у житлових будинках ремонтних робіт комітети мікрорайонів: «Чернігівський», «Нивки», «Дарницька площа», «Дніпровець», «Олімпійський», «Радосинь - 1», «Нова-Дарниця – 3»; квартальні комітети – «Дарниця», «Радосинь - 2», «Прип`ятчани» та будинкові комітети – «Вулиця Інститутська, 15/5», «Вулиця Смоленська 3-а», «Березняки- 2». Представники цих органів самоорганізації населення беруть активну участь у діяльності робочих груп щодо обстеження об’єктів поточних/капітальних ремонтів спільно з представниками керуючих компаній з обслуговування житлового фонду в районах м. Києва та ЖЕД.

За інформацією ОСН найбільш актуальною проблемою є непоодиноке ігнорування обслуговуючими організаціями житлового фонду та структурними підрозділами районних в місті Києві державних адміністрацій пропозицій органів самоорганізації населення до переліку об’єктів, які потребують поточного чи капітального ремонту. В таких районах столиці, як: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Печерський та Дніпровський обслуговуючі організації формально виконують вказане рішення Київської міської ради та не завжди долучають представника ОСН до обстеження поточних та капітальних ремонтів та до процедури підписання актів прийому виконаних ремонтних робіт у житлових будинках.

Враховуюче зазначене Департаментом заплановано проведення ряду заходів в районах з метою покращення комунікації між ОСН та відповідними районними службами під час здійснення контролю за якістю послуг у сфері ЖКГ, що надаються мешканцями будинків. Першочергово таку зустріч заплановано провести в Деснянському районі.

Шановні керівники ОСН, просимо звернути особливу увагу на виконання власного повноваження щодо контролю за якістю послуг ЖКГ при плануванні діяльності на рік, оскільки виконання рішення рішення Київської міської ради від 13.11.2014 № 372/372 постійно моніториться.

Версiя для друку