Головна  →  Книговидання  →  Кияни читають  →  Літературно-культурологічні ресурси

Літературно-культурологічні ресурси

 
Автура
Каталог сучасної української літератури, що наповнюється самими авторами й перекладачами та їхніми довіреними особами.
БараБука
Перший український універсальний інформаційний ресурс про видання для дітей та юнацтва. Проект з підтримки дитячого читання, вітчизняних авторів, ілюстраторів, перекладачів.
Буквоїд
Український книжковий веб-портал про сучасну українську та зарубіжну літературу, публікує анонси, рецензії та інтерв’ю з письменниками.
Букмоль
Культурний проект для дітей, їхніх батьків та усіх небайдужих, охочих до читання, проводить освітні, культурні заходи з популяризації читання.
Друг Читача
Книжковий ресурс, який розповідає про українські книжки, новини українського ринку, анонсує цікаві події, рецензує книжки.
Культпростір
Інтернет-платформа, яка створює, реалізує та всіляко підтримує громадські культурні ініціативи, мистецькі спільноти, освітні проекти, книговидання та кіновиробництво.
ЛітАкцент
Видання, покликане бути провідником у світі сучасного письменства для тих, хто вірить, що Слово і Думка можуть багато.
Літературний форум
Всеукраїнська творча спілка, яка об’єднує літераторів, критиків, політологів, анонсує та розповідає про новинки книжкового ринку.
Український клуб
Літературно-художня громадська організація, дискусійний майданчик для експертів, науковців, політологів, представників громадськості.
Український Літературний Центр
Платформа, що займається промоцією літератури в Україні та поза її межами.
Читай.UA
Відкритий клуб книголюбів, де кожен може висловитися так, як вважає за потрібне. Діліться своїми враженнями про книжки і отримуйте безцінні поради.
Читомо
Культурно-видавничий портал для тих, хто цікавиться літературою.

 

Версiя для друку