Головна  →  Громадянське суспільство  →  Формування Громадської ради 2019-2021  →  Оголошення про прийом документів

До уваги представників інститутів громадянського суспільства! Повідомлення ініціативної групи щодо формування Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Формування Громадської ради здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996.

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відбудуться 05 червня 2019 року. Час та місце буде повідомлено додатково.

Для участі в установчих зборах представниками інститутів громадянського суспільства необхідно подати перелік документів (у відповідності до Розділу ІІ, п. 10 Положення про Громадську раду при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), затвердженого Розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25.05.2018 № 896):

  1. Заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
  2. Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.
  3. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.
  4. Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємців та громадських формувань або свідоцтва про державну реєстрацію та витяг зі Статуту (Положення) або Статут (Положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань діяльності організації, засвідчені в установленому порядку.
  5. Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства, як володільцем бази персональних даних його членів, згоди делегованого ним представника на обробку персональних даних.
  6. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року - за період діяльності).
  7. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону (можуть бути вказані в заяві).
  8. Електронна версія документів у *PDF-форматі, зазначених у пунктах 3 та 6 на USB флеш-накопичувачі.

Документи приймаються з 15 квітня 2019 року до 06 травня 2019 року (включно, крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 50-б, поверх 2, кімн. 206, за графіком:

з понеділка по четвер 10:00-17:00 год, обідня перерва 13:00-13:45 год, у п’ятницю 10:00- 16:00 год, обідня перерва 13:00-13:45 год

06.05.2019 документи в приміщенні Департаменту суспільних комунікацій прийматимуться з 10:00 до 13:00 год.

Зверніть увагу!

Документи, які будуть надіслані через поштове відділення після 18:00 год 06 травня 2018 року до уваги не беруться та ініціативною групою не розглядаються.

Слід зазначити, що на період підготовки та проведення установчих зборів щодо формування Громадської ради (до оприлюднення Розпорядження про затвердження складу), діючим залишається попередній склад, обраний на 2017-2019 рр.

Версiя для друку