ОСН «Квартальний комітет «Лісовий»

Зробимо наш Лісовий масив кращим!

Орган самоорганізації населення «Квартальний комітет «Лісовий» Деснянського району міста став одним із переможців міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2019 році.

В рамках реалізації проєкту «Облаштування обмежувальної огорожі навколо зеленої зони прибудинкових територій будинків № 6, № 8, по проспекту Лісовий та будинку № 3-А по вулиці Курчатова» на прибудинкових територіях встановлено паркани європейського зразку для збереження їх зеленої зони. Загальна їх довжина становить 171,5 метрів.

Проєкт спрямований на створення елементів єдиної інфраструктури для збереження та розвитку озеленення прибудинкових територій.

Нарешті усунена можливість паркування автомобілів мешканців на зелених зонах насаджень, витоптування та знищення їх жителями території.

Отже, завдяки активній співпраці з мешканцями зазначених будинків та за сприяння комітету «Лісовий» приведені в належний естетичний стан прибудинкові території будинків № 6 та № 8 по проспекту Лісовий, будинку № 3-А по вулиці Курчатова та створенні відповідні умови для збереження, розвитку і впорядкування цих територій.

Версiя для друку