Сучасне освітлення в будинках! 

ОСН «Будинковий комітет «Вулиця Ганни Ахматової, 41, 43» взяв участь у міському конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування 2019 року з проєктом: «Заміна існуючих світильників на автоматичну енергозберігаючу систему освітлення в ліфтах та вхідних групах під’їздів в будинках № 41 і № 43 по вул. Ганни Ахматової» та в сьомий раз став переможцем зазначеного конкурсу.

В рамках виконання цього проєкту замінено системи освітлювальних приладів у вхідних групах входів в під’їздах будинків (кімнати консьєржів), перших поверхів біля ліфтового холу та освітлення самих ліфтів та першого поверху сходових клітин, на сучасне, економне та зручне. Згідно з проєктом встановлено 10 систем освітлювальних приладів в 11-ті під’їздах будинків № 41 і № 43 по вул. А. Ахматової.

Завдяки використанню сучасних високоефективних світлодіодів у поєднанні з датчиками забезпечить максимальний рівень економії: майже в 60 разів порівняно зі звичайною лампою розжарення потужністю 60 Вт і в 2 рази порівняно з LED-лампою. Така система поєднує в собі значну економію електроенергії разом з максимальним комфортом та безпекою для громадян.

ОСН «БК «Вулиця Ганни Ахматової, 41, 43» з 2012 року намагається реалізувати всі пропозиції мешканців, які проживають у будинках.

Виконання цього проєкту значно підвищило комфортні умови проживання для мешканців будинків й дає змогу заощадити електроенергію, а отже, витрачати менше коштів на її оплату.

Завдяки спільним зусиллям мешканців будинків та комітету життя стало в будинках комфортним, безпечним та економним.

Версiя для друку