ОСН «Комітет мікрорайону «Нова Дарниця-3»

Оновлена зона для спортивного дозвілля  мешканців мікрорайону

Орган самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Нова Дарниця - 3» в рамках міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування 2019 року встановив вуличні антивандальні тренажери в Дарницькому районі за адресою Харківське шосе, 148.

Відтепер діти та дорослі мають більше можливостей займатись спортом та відпочивати з користю для здоров’я без додаткових фінансових витрат й в зручний для них час.

Для нашого ОСНу це вже другий вдало реалізований проєкт і ми впевнені, що ще багато добрих справ чекають на нас попереду. Благоустрій та створення комфортних умов для відпочинку та фізичного розвитку дітей та дорослих мікрорайону – одна із наших пріоритетних цілей. Тому ми сподіваємося, що до нашого руху назустріч громаді долучатимуться й інші організації, діячі різних галузей і безпосередньо самі мешканці!

Запрошуємо всіх відвідати новий спортивний майданчик й приєднуватися, як до здорового способу життя, так і до покращення нашого мікрорайону задля себе та своїх дітей!

Ми раді, що завдяки таким проєктам ОСНи мають більше можливостей впливати на благоустрій міста та комфорт його мешканців.

Версiя для друку