ОСН «Комітет мікрорайону «Пирогів»

В рамках реалізації проєкту «Здоровий спосіб життя», на замовлення органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Пирогів», деревообробним заводом «Брама» 24.10.2019 встановлено 8 вуличних антивандальних тренажерів за адресою вул. Пирогівський шлях, 148 (на території ЗОШ № 150).

Облаштування єдиного у мікрорайоні майданчика для занять фізичною культурою та спортом сучасними тренажерами сприятиме залученню дітей та дорослих до занять спортом на безоплатній основі у зручний час.

Сподіваємося, що оновлений спортивний майданчик стане місцем проведення  різноманітних спортивних змагань, зокрема, свята мікрорайону до Дня фізичної культури та спорту. В перспективі комітет планує проводити на базі майданчика відкриті уроки фізичної культури для населення із залученням професійних інструкторів та тренерів, адже проблема здоров’я населення є однією з найбільш актуальних саме для мікрорайону Пирогів в місті Києві.

Отже, запрошуємо всіх бажаючих до активного здорового способу життя і впевнені, що оновлений спортивний майданчик слугуватиме цій меті багато років.

Версiя для друку