КМДА Київська міська державна адміністрація


ОСН «Комітет мікрорайону «Сирець-1»

З 25.10.2019 по 03.11.2019, під час осінніх канікул школярів міста Києва, у приміщенні шахового клубу «Товариш» відбувся Фінал "Чемпіонату з шахів серед школярів міста Києва "Шаховий дебют - 2019".

Нагадуємо, що 06.10.2019 проходив Півфінал шахового турніру, в якому взяли участь 702 учасники. До Фіналу пройшли 100 юних шахістів. Змагання відбувалося у 8-ми вікових категоріях, по чотири серед хлопців і серед дівчат. Партія тривала по 45 хвилин – для найменших та до 1,5 години – для старшачків.

Результати з міжнародним обрахунком висвітлені на офіційному сайті: http://chess-results.com.

Переможці та призери турнірів були нагороджені кубками, медалями та дипломами, а також сувенірними шаховими призами і абонементами в мотузкові парки.  Призами та дипломами також  нагороджені шахісти, які вибороли 4-5 місця в кожному з турнірів. Решта фіналістів отримали дипломи та сертифікати на разове безкоштовне відвідування однієї траси на вибір шахіста мотузкового парку ТОВ «Активна країна».

Учасники Фіналу котрі посіли 1-5 місця отримали шахові годинники DGT-2010 та інші цінні подарунки, а саме:

1 місце - шаховий годинник DGT-2010 + Шахи в зборі «Шахи стаунтон 4» та абонемент на півроку безкоштовного відвідування мотузкового парку ТОВ «Активна країна»;

2 місце - шаховий годинник DGT-2010 та місячний абонемент на безкоштовне відвідування мотузкового парку ТОВ «Активна країна»;

3 місце - шаховий годинник DGT-1002 + Шахи в зборі «Олімпійські 35» та місячний абонемент на безкоштовне відвідування мотузкового парку ТОВ «Активна країна»;

4 місце - шаховий годинник DGT-1002 та абонемент «Цілий день» на безкоштовне відвідування мотузкового парку ТОВ «Активна країна»;

5 місце - шаховий годинник Кварцовий та абонемент на «Цілий день».

Перелічені призи учасникам вручено в рамках реалізації проєкту міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування2019 року "Чемпіонат з шахів серед школярів міста Києва "Шаховий дебют - 2019", а також завдячуючи партнеру проекту ТОВ «Активна Країна».

Організатори заходу висловлюють Велику подяку установам та організаціям, які долучилися до організації шахового свята в місті Києві, а саме:

  • Федерації шахів України,
  • Федерації шахів міста Києва,
  • ВЦ «Акко Інтернешнл»,
  • КП «Муніципальна охорона».

Також інформуємо, що детальний фотозвіт заходу викладено на офіційній сторінці Чемпіонату за посиланням.

*****

Першим розпочав виконання проєкту орган самоорганізації населення «Комітетом мікрорайону «Сирець – 1», який 06.10.2019 з метою реалізації проєкту «Чемпіонат з шахів серед школярів міста Києва – «Шаховий дебют – 2019», у співпраці з громадською організацією "Шаховий клуб "Товариш", Федерацією шахів України, Федерацією шахів міста Києва, виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) та іншими партнерами провів  перший етап Чемпіонату з шахів серед школярів міста Києва в приміщенні виставкового центру парку ім. О.С. Пушкіна.

Участь у змаганнях взяли всі бажаючі школярі, адже рівень гри та розряд не мали визначального значення, головне - це бажання.

Під час заходу встановлено Рекорд України, зафіксований Національним реєстром рекордів України, а саме: "Наймасовіший шаховий Чемпіонат серед дітей України", участь в якому одночасно взяли 702 учасники. Кожен учасник отримав сувеніри на згадку, а саме: браслети, Сертифікат учасника Рекорду та набір шахів тощо. До фіналу вийшло 100 учасників змагань. Тепер на них чекає фінал турніру, який відбуватиметься з 26.10.2019 по 03.11.2019. Переможці отримають кубки, медалі, дипломи та призи, а кожен учасник отримає заохочувальний приз від організаторів та спонсорів заходу.

Фото ПІВФІНАЛУ Чемпіонату з шахів серед школярів міста Києва 06.10.2019.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.