Сучасний дитячий майданчик для найменших мешканців мікрорайону «Жуляни»!

ОСН «Комітет мікрорайону «Жуляни»  приймає  активну участь у вирішенні проблем мікрорайону. Прислухавшись до побажань мешканців щодо покращення умов проведення дозвілля підростаючого покоління, команда ОСН взяла участь у міському конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2019 році з проєктом «Комплексне облаштування ігровими та гімнастичними елементами дитячого майданчика на вулиці Шевченка, 63 мікрорайону Жуляни Солом'янського району».

В рамках реалізації цього проєкту на дитячому майданчику встановлено сучасні гімнастичні комплекси «АВТО-ГІМНАСТ» та «РОСТ», ігровий комплекс «ЄНОТИК ПЛЮС», гойдалки подвійні великі, карусель малу, качалку «ЖУК» та пісочницю середню дерев’яну з кутовими сидіннями.

 За сприяння депутата Київської міської ради О. Костюшка та підтримки Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації на майданчик буде завезено 20 тонн піску.

Реалізація проєкту дала можливість забезпечити маленьких мешканців сучасним ігровим обладнанням,  покращити умови активного дозвілля на вулиці за будь-яких погодних умов протягом цілого року. Новенький дитячий майданчик дозволить безпечно грати дітям різного віку, що проживають в даному мікрорайоні, адже він доступний для всіх.

Ми раді, що з’явилась ще одна комфортна зона відпочинку для жителів  мікрорайону Жуляни.

ОСН «Комітет мікрорайону «Жуляни» готовий і надалі приймати участь у конкурсі для забезпечення безпеки та поліпшення благоустрою території мікрорайону.

Версiя для друку