Головна  →  Громадянське суспільство  →  Успішні практики  →  Успішні практики у 2019 році

Департамент суспільних комунікацій КМДА вперше проводить конкурс на кращу творчу роботу серед громадських об’єднань ‒ «Місто мрій».

До участі запрошуються представники інститутів громадянського суспільства. Відповідно до умов Конкурсу учасники повинні підготувати творчу роботу про Київ – місто мрій:

- виріб декоративно-прикладного мистецтва;

- живопис та графіка;

- художня фотографія;

- скульптура;

- художній твір (есе, розповідь, поезія);

- музичний твір.

Конкурсні роботи разом із заповненою анкетою та іншими документами, передбаченими Порядком проведення Конкурсу, необхідно подати з 01 до 30 вересня 2019 року, понеділок ‒ п’ятниця з 10.00 до 15.00 до Департаменту суспільних комунікацій (вул. Хрещатик, 50-б, каб. 206, контактний телефон (044) 235 01 75).

Переможці конкурсу будуть нагороджені в рамках щорічного Київського Форуму організацій громадянського суспільства.

Порядок проведення Конкурсу та анкета.


Департамент суспільних комунікацій в 2019 році вперше організував конкурс серед громадських об’єднань на кращу творчу роботу під назвою «Місто мрій» в рамках щорічного Київського Форуму.

В конкурсі перемогло 11 громадських об’єднань, які представили творчі роботи 23 авторів у наступних номінаціях: виріб декоративно-прикладного мистецтва; живопис та графіка; художня фотографія; художній твір (ессе, розповідь, поезія).

Версiя для друку