Головна  →  Новини  →  22 травня 2015

Заступник директора Департаменту суспільних комунікацій Тетяна Гузенко висловила сподівання, що в цьому році запроваджений режим економії бюджетних коштів не торкнеться книговидання, і програму буде виконано

Заступник директора Департаменту суспільних комунікацій Тетяна Гузенко висловила сподівання, що в цьому році запроваджений режим економії бюджетних коштів не торкнеться книговидання, і програму буде виконано

Департамент суспільних комунікацій КМДА долучився до  благодійної акції «Книга для друга», яка пройшла в Українському домі в рамках роботи XI Київської міжнародної книжкової виставки. Зокрема, для поповнення фондів провінційних дитячих бібліотек України були передані серія книжок про видатних київських зодчих, творчість Василя Стуса і декілька видань новітньої української літератури.

Книжкова виставка, організована Держкомтелерадіо України, триватиме до 24 травня. Видавництва «Мистецтво», «Дніпро», «Музична Україна», «Веселка», «Картографія», «АДЕФ-Україна», «А-ба-ба-га-ла-ма-га», «Видавництво Старого Лева», «Клуб сімейного дозвілля», «Криниця», «Букрек» та ін. представили понад 5 тисяч книжок --- від дитячих ілюстрованих до наукових історичних праць.

На книголюбів чекають зустрічі з авторами, презентації книжкових новинок та автограф-сесії. Зокрема, на стенді видавництва «Ярославів Вал» відбудеться презентація першого тому книги Дмитра Павличка «Спогади» та автограф-сесія поета. Також під час виставки пройдуть автограф-сесії письменників Павла Мовчана, Михайла Слабошпицького, Людмили Таран, Наталії Осьмак, Бориса Гуменюка та ін. А для малечі творче об’єднання «Всі мрії» проведе акцію «Книжкова веселка». Найменші відвідувачі виставки долучаться до створення кольорових книжок, позмагаються у читацьких конкурсах та квестах.

Заступник директора Департаменту суспільних комунікацій Тетяна Гузенко висловила сподівання, що в цьому році запроваджений режим економії бюджетних коштів не торкнеться книговидання, і програму буде виконано :

--Сьогодні ми вивчаємо громадську думку щодо подальшого розвитку інформаційного простору столиці. Програма «Київ інформаційний» завершується у цьому році. Треба розуміти , куди рухати далі. Приміром, президент Української асоціації видавців Олександр Афонін вважає, що державні органи влади повинні виділяти кошти для бібліотечних фондів, купувати нові книжки, столичні ж автори розраховують на підтримку своїх видань. Будемо радитися. Та я повністю погоджуюся з О.Афоніним в тому, що книжка-це головний інструмент формування людської особистості. Книги дають такі знання, які не можуть дати ніякі інформаційні потоки. Країни, що економлять на книжках, витрачають більші кошти на тюрми…

Перейти до спискуВерсiя для друку