КМДА Київська міська державна адміністрація


13 червня 2018

Заступники директора Департаменту суспільних комунікацій взяли участь у роботі круглого столу «Державна служба в Україні: становлення, розвиток та наближення до європейських стандартів»

Заступники директора Департаменту суспільних комунікацій взяли участь у роботі круглого столу «Державна служба в Україні: становлення, розвиток та наближення до європейських стандартів»

Заступники Директора департаменту суспільних комунікацій Тетяна Гузенко та Віктор Галета взяли участь у роботі круглого столу з нагоди 100-річчя державної служби, організованого КМДА та Київським міським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Як розповіла Тетяна Гузенко, під час круглого столу обговорювали наступні питання:

- реформа державної служби: ключові аспекти та чергові кроки;
- від державного управління до публічного врядування в Україні;
- професійний розвиток державного службовця як ключовий елемент реформи державної служби;
- правове забезпечення державної служби;
- виконання законодавства про державну службу в Україні та проблемні питання, що виникають під час проходження державної служби.

На питання учасників відповідали Костянтин Ващенко – голова Національного агентства України з питань державної служби; Тетяна Ковтун – заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України; Василь Куйбіда – Президент Національної академії державного управління при Президентові України; Володимир Купрій ‒ Перший заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби; Наталія Кузнєцова – Віце-президент Національної академії правових наук України, керівник Київського регіонального центру; Олександр Якубенко ‒ начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях.

Довідково. Цього року виповнюється 25 років з часу ухвалення першого закону про державну службу незалежної України.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.