Головна  →  Заходи  →  11 березня 2019

11‒17 березня ‒ Тиждень Відкритого Уряду у м. Києві

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 19 лютого 2019 року № 3625/0/2-19 вдруге з 11 по 17 березня 2019 року за ініціативи Керівного комітету Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в країнах-членах Ініціативи відбудеться Тиждень Відкритого Уряду, в рамках якого міською владою проводяться заходи, спрямовані на розвиток демократії, сприяння відкритості, покращення якості державного управління, співпраці між громадянами та органами влади всіх рівнів.

Дата проведення

Назва заходу

15 березня 2019 року

Сесія запитань та відповідей щодо напрямків подальшого розвитку Інформаційної системи «Промисловість і наука» (https://ispn.kievcity.gov.ua) з метою забезпечення доступу громадян до новітніх технологій та підвищення рівня їх спроможності використовувати такі технології.

14 березня 2019 року
16.00

Круглий стіл на тему: «Функціональні можливості Єдиного державного порталу адміністративних послуг, які надаються органами виконавчої вади» за участю керівництва Центру надання адміністративних послуг Дніпровської райдержадміністрації, представників інститутів громадянського суспільства, студентів та громадян з різних верств населення (б-р Праці, 1/1).

13 березня 2019 року
10.00

Презентаційний семінар на тему: «Співпраця влади та громадськості щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків. Можливості та виклики» (вул. Ялтинська 14).

13 березня 2019 року

Засідання Громадської ради при Печерській райдержадміністрації, на якому буде розглянуто питання впровадження електронних адміністративних послуг управлінням (центром) надання адміністративних послуг Печерської райдержадміністрації (вул. Омеляновича-Павленка, 15).

12 березня 2019 року

Засідання «за круглим столом» на тему: «Держава та громадське суспільство в рамках демократичного устрою, що спрямоване на діалог та партнерство, підвищення ефективності взаємодії» (підлітковий клуб «Гармонія», вул. Єреванська, 3).

З 11 до 17 березня 2019 року 

Проведення засідання Громадської ради при Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації на тему: «Розширення переліку адміністративних послуг та широке інформування населення про них» (вул. Маршала Тимошенка, 16).

07 березня 2019 року
12.00

Засідання «за круглим столом» за участю керівництва Святошинської РДА, представників підприємств, установ та організацій району, представників інститутів громадянського суспільства, органів самоорганізації населення, тощо (Центрі соціальних служб, вул. Гната Юри, 14-Б).

06 березня 2019 року

Засідання Громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації з інформування представників організацій громадянського суспільства щодо досягнень України у впровадженні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» (Контрактова пл., 2).

Перейти до спискуВерсiя для друку