КМДА Київська міська державна адміністрація


15 травня 2019

Стартувало електронне голосування за проекти Громадського бюджету-4. Останній день голосування – 6 червня 2019 року

За інформацією Центру публічної комунікації та інформації, до голосування допущено 1583 проекти на суму понад 746 млн грн. На реалізацію проектів Громадського бюджету-4 виділять 160 млн грн.

‒ Ці кошти міська влада інвестує у розвиток демократичних процесів прийняття рішень, громадянської активності та партнерської взаємодії, використовуючи Громадський бюджет як інструмент співпраці з киянами. У порівнянні з минулим роком кількість проектів збільшилася вдвічі. Для нас цей рекорд був очікуваним. Це лише підтверджує ефективність моделі ГБ, яка розвивається у Києві силами громадськості та міської влади, що її підтримує, ‒ перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Найбільше проектів допущено до голосування у категорії «Освіта» – 664 проекти (41,9%) і «Спорт» – 173 проекти (10,9%). Також кияни можуть обрати проекти для голосування у категоріях: «Громадянське суспільство», «Комунальне господарство, енергозбереження», «Публічний простір», «Культура, туризм», «Безпека» – 73 проекти (4,6%), «Охорона здоров’я», «Соціальний захист», «Екологія», «Дороги, транспорт», «IT» (інформаційні технології), «Інше».

Щоб проголосувати за вподобані проекти, потрібно зайти на сайт, у «ГБ 2020», натиснути «Переглянути проекти» та обрати за допомогою фільтрів або за номером чи назвою в полі пошуку 5 проектів, які вам до вподоби.

Нагадаємо, що дізнатися більше про проекти Громадського бюджету, познайомитися з авторами та командами кияни мають змогу 18 травня на ГБФесті в парку Шевченка.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.