КМДА Київська міська державна адміністрація


29 травня 2019

«Київ ‒ столиця діалогу»: організації громадянського суспільства проводять форуми у районах

«Київ ‒ столиця діалогу»: організації громадянського суспільства проводять форуми у районах

Директор Департаменту суспільних комунікацій візьме Роман Лелюк візьме участь у роботі форуму Дарницького району, який відбудеться 30 травня. За його словами, Департамент суспільних комунікацій у партнерстві з Комунальним підприємством «Центр публічної комунікації та інформації», Координаційним комітетом громадських рад м. Києва та Ресурсним центром ГУРТ організовує форуми, які відбудуться:

  • 30.05.2019 ‒ Дарницький район;
  • 06.06.2019 ‒ Святошинський район;
  • 13.06.2019 ‒ Дніпровський район;
  • 20.06.2019 – Голосіївський район;
  • 27.06.2019 ‒ Солом’янський район.

Метою форуму є активізація і залучення громадськості у вирішенні питань місцевого значення та формуванні місцевих політик, розробки моделі ефективної комунікації та системи дієвого зворотного зв’язку між громадськістю та представниками влади при прийнятті управлінських рішень, посиленні співпраці активних неурядових організацій з органами місцевої влади.

Щоб стати учасником Форуму, будь ласка, зареєструйтеся за допомогою форми за посиланням.

Під час Форуму у кожному районі Києва планується проведення виставки-ярмарку успішних практик організацій громадянського суспільства, серії навчальних тренінгів та стратегічної сесії розвитку району за участю представників організацій громадянського суспільства та представників органів влади.

Уточнена локація та план заходу буде надіслано учасникам Форуму на електронну пошту, зазначену у формі, не пізніше, ніж за три дні до дня проведення події.

Запрошуємо представників організацій громадянського суспільства м. Києва взяти участь у районних форумах.

З організаційних питань Ви можете звернутися до Організатора Форуму за ел.поштою: [email protected], 235-07-80.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.