КМДА Київська міська державна адміністрація


10 вересня 2021

Роман Лелюк: Під час благодійної акції вдалося зібрати 31 літр крові, який може врятувати більше двохсот життів

Роман Лелюк: Під час благодійної акції вдалося зібрати 31 літр крові, який може врятувати більше двохсот життів

В акції зі збору крові взяло участь 66 людей. До заходу також долучилися працівники структурних підрозділів КМДА, зокрема Департаменту суспільних комунікацій, Управління туризму та промоцій, а також Оболонської та Шевченківської районних державних адміністрацій. Акцію організував Центр публічної комунікації та інформації Департаменту суспільних комунікації КМДА спільно з Київським міським центром крові та Київської міською організацією Червоного Хреста.

Акція тривала протягом двох днів на базі Vcentri HUB в Шевченківському та Оболонському районах. Таким чином організатори мали на меті поповнити міський банк крові та познайомити з районними відкритими громадськими просторами якомога більше киян.

«Дуже приємно, що наші відкриті громадські простори Vcentri HUB розвиваються. На їх базі відбувається все більше громадських ініціатив, починаючи зі шкільного самоврядування і закінчуючи заходами для інститутів третього віку. Ми хочемо, щоб усі суспільно активні громадяни знали, що є такі простори, де вони можуть знайти для себе щось цікаве або реалізувати власні ініціативи. І сьогодні з нашими партнерами ми проводимо надзвичайно важливу акцію зі збору крові. Один донор може врятувати три життя, а нам під час акції вдалося зібрати 31 літр крові, який може врятувати більше двохсот життів» - розповів директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк, який теж долучився до акції в якості донора.

Для того щоб здати кров, добровольцям потрібно було лише дотримуватися медичних рекомендацій напередодні та прийти у визначений день до одного з Vcentri HUB з посвідченням особи. Усі необхідні аналізи, реєстрацію, підготовку та забір крові організатори проводили прямо на місці.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.