Головна  →  Коментарі  →  5 листопада 2021

Віталій Кличко, Київський міський голова: «Ми наближаємося до кінця року. Зокрема, і фінансового. Тому найближчим часом маємо винести на розгляд та ухвалення Київради проект головного фінансового документа міста – бюджету на наступний рік. Тому сьогоднішня колегія присвячена двом питанням – проекту бюджету на 2022 рік та проекту Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2021-2023 роки в частині наступного року. Щодо основних цифр. Доходи бюджету міста на 2022 рік плануємо в сумі понад…»

Віталій Кличко, Київський міський голова: «Ми наближаємося до кінця року. Зокрема, і фінансового. Тому найближчим часом маємо винести на розгляд та ухвалення Київради проект головного фінансового документа міста – бюджету на наступний рік. Тому сьогоднішня колегія присвячена  двом питанням – проекту бюджету на 2022 рік та проекту Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2021-2023 роки в частині наступного року. Щодо основних цифр. Доходи бюджету міста на 2022 рік плануємо в сумі понад…»

Віталій Кличко, Київський міський голова: «Ми наближаємося до кінця року. Зокрема, і фінансового. Тому найближчим часом маємо винести на розгляд та ухвалення Київради проект головного фінансового документа міста – бюджету на наступний рік. Тому сьогоднішня колегія присвячена  двом питанням – проекту бюджету на 2022 рік та проекту Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2021-2023 роки в частині наступного року. Щодо основних цифр. Доходи бюджету міста на 2022 рік плануємо в сумі понад 68 млрд грн. У порівнянні з очікуваним виконанням бюджету за 2021 рік, доходи зростуть на 3 млрд 305 млн грн. Видатки бюджету міста Києва на 2022 рік заплановані в обсязі 66 млрд 218 мільйонів грн. Також у проекті бюджету передбачене погашення зобов’язань за зовнішніми та внутрішніми запозиченнями – в сумі майже 2 млрд грн»

Перейти до спискуВерсiя для друку