Головна  →  Новини  →  24 червня 2022

Громадські хаби під час війни провели понад 200 заходів для киян та внутрішньо переміщених осіб

Громадські хаби під час війни провели понад 200 заходів для киян та внутрішньо переміщених осіб

Міські хаби Vcentri:HUB з початку повномасштабного вторгнення не припиняли свою діяльність. Вони оперативно переформатували роботу, ставши справжніми гуманітарними штабами. На цьому наголосив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк. За його словами, з початку квітня центри відновили свою традиційну діяльність і почали проводити заходи, як для киян, так і тих, хто приїхав за прихистком у столицю.

«На час війни громадські хаби стали справжнім майданчиком допомоги для киян та внутрішньо переміщених осіб. Сьогодні тут проводять як різноманітні лекції та майстер-класи, так і профорієнтаційні заходи, юридичні та психологічні консультації. За три місяці Vcentri:HUB організували більше 200 заходів, близько третина із них – це робота з ВПО. Загалом у них взяли участь майже 3000 осіб», – зазначив Роман Лелюк.

Він підкреслює – сьогодні хаби виконують надзвичайно важливу функцію, охоплюючи надання різноманітних послуг. З одного боку – тут постійно відбуваються розважальні, пізнавальні та навчальні заходи для дітей і підлітків. А з іншого – ціленаправлена робота щодо інформування переселенців.

«Сьогодні хаби працюють різнопланово. До прикладу, щопонеділка в хабі Оболонського району відбувається показ мультфільмів та фільмів для всіх бажаючих. А в кінці тижня – психологічні консультації для дітей і дорослих. Щоп'ятниці у Шевченківському хабі внутрішньо переміщені особи можуть отримати безоплатну консультативну допомогу. Також постійні майстер-класи з надання першої домедичної допомоги проводять представники Товариства Червоного Хреста України», - розповідає директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА.

Контактна інформація:

  • Vcentri HUB Шевченківського району (вул. Володимирська, 51-Б) тел.: 093 389 44 57
  • Vcentri HUB Оболонського району ( пр-т. Оболонський, 22 А) тел.: 067 508 10 49
  • Сайт: https://vcentri.com/
Перейти до спискуВерсiя для друку