Головна  →  Новини  →  22 вересня 2022

ЄС надаватиме експертну допомогу державним органам в сфері розробки політик та комунікації

ЄС надаватиме експертну допомогу державним органам в сфері розробки політик та комунікації

В Україні стартував новий проєкт за підтримки Європейського Союзу «Громадянське суспільство для післявоєнного відновлення України та готовності до ЄС». Його мета – подолання наслідків війни та наближення України до членства в ЄС. Проєкт триватиме 12 місяців.


«Громадянське суспільство завжди було надійним та важливим партнером Уряду на шляху європейської інтеграції. Діючи разом, ми досягаємо великих результатів. Після того, як Україна подала заявку на членство в ЄС, ми працювали як одна неймовірно потужна команда, чи то йшлося про заповнення опитувальника від ЄС, чи про просування європейського вибору України у країнах-членах ЄС», — зазначила про важливість проєкту Віцепрем’єр-міністерка Ольга Стефанішина.

Надання статусу кандидата запустило процес вступу України до ЄС, що потребуватиме значної експертизи та внутрішньої мобілізації. Завдяки підтримці ЄС розпочався новий етап спільної роботи — влади та громадськості — заради європейського майбутнього України.

З нагоди старту проєкту Посол ЄС в Україні Матті Маасікас зауважив, що ЄС надає підтримку міжгалузевому проєкту, щоб допомогти Парламенту та Уряду вирішити поточні виклики у низці сфер державної політики, зокрема, у регіональному управлінні, виборах, підтримці внутрішньо переміщених осіб, аналізі відповідності українського законодавства до законодавства ЄС, економічній політиці, державних закупівлях, боротьбі з корупцією, судовій реформі та реформі прокуратури, комунікації щодо політики європейської інтеграції.

Більше у матеріалі Вечірнього Києва.

Перейти до спискуВерсiя для друку