Головна  →  Новини  →  13 жовтня 2022

Відзначено ТОП-100 громадських ініціатив, які спільно з міською владою працюють на прискорення перемоги та подолання наслідків війни

Відзначено  ТОП-100 громадських ініціатив, які спільно з міською владою працюють на прискорення перемоги та подолання наслідків війни

Третій рік поспіль міська влада відбирає кращі успішні кейси взаємодії влади і громади, щоб подякувати тим, хто допомагає робити Київ кращим. Учора відбулося нагородження 100 найкращих громадських організацій та ініціатив, пов’язаних із волонтерським рухом. 

«Сьогодні ми як ніколи об’єднані з громадськими організаціями та волонтерськими ініціативами і разом долаємо всі випробування воєнного часу. Із перших днів російського вторгнення ми спільно змогли відстояти наше місто, забезпечити його усім необхідним, евакуювати тисячі людей та забезпечити продуктами харчування малозахищені категорії населення, які залишилися в Києві. Волонтерський рух об’єднав усіх заради однієї мети – перемоги. І мені дуже приємно вручати відзнаки 100 кращим організаціям, які продовжують і надалі свої проекти з допомоги постраждалим від війни, вимушеним переселенцям, допомагають нашим Збройним Силам», – зазначила Марина Хонда. 

Серед номінантів громадські організації,  діяльність яких спрямована на посилення обороноздатності держави, підтримку внутрішньо переміщених осіб та реалізацію корисних ініціатив для громади міста.

«Свої заслужені відзнаки отримали ТОП-100 кращих та успішних ініціатив, які спільно з містом працюють на прискорення нашої перемоги та подолання наслідків війни. Цьогоріч традиційний ярмарок проєктів був присвячений новим викликам та їхньому подоланню: волонтерству, гуманітарній допомозі та підтримці нашої армії. Дякуємо неурядовим організаціям та волонтерським ініціативам, які у синергії з владою відважно долають усі випробування воєнного часу», – наголосив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк. 

Захід організовано в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Ознайомитися з повним переліком переможців можна за посиланням.

Перейти до спискуВерсiя для друку