Головна  →  Новини  →  18 жовтня 2022

Подяка комунальникам та заклик підтримувати ЗСУ: у столиці відкрилася виставка переможців конкурсу «Країна сама себе не зробить!»

Подяка комунальникам та заклик підтримувати ЗСУ: у столиці відкрилася виставка переможців конкурсу «Країна сама себе не зробить!»

За підтримки Департаменту суспільних комунікацій КМДА, у різних куточках столиці відкрилася виставка переможців конкурсу «Країна сама себе не зробить!» Зокрема на стендах у парку Наталка розміщено 15 зображень, які відображають думки українців – митців, дітей, пересічних громадян – про суспільну єдність та краще майбутнє в умовах війни. Організаторами конкурсу виступила команда Центру спільних дій.

«Ми завжди радо підтримуємо креативні, сучасні та конструктивні ініціативи соціально активних рухів. Це уже другий проєкт із командою Центру спільних дій, в рамках якого жителі міста можуть побачити креативні погляди різних людей на тему війни, патріотизму, взаємодопомоги та майбутнього України. Кожна картина – це окрема сфера життя, окрема емоція, сенс, посил та мотивація, які вкрай важливі на сьогодні. Це наша підтримка та промоція соціально активних громадян, які мають внутрішній запит зробити щось корисне, які мають розуміння, хист і талант до цього», - зазначає директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

Загалом за час конкурсу організатори отримали майже 350 робіт від авторів практично з усіх областей України. Наймолодшому учаснику – три роки, а найстаршому – 74.

«Ідею цього конкурсу ми розробили ще минулого року. Ми хотіли почати суспільну розмову з нагоди наступних десяти років української незалежності – як кожен громадянин може бути відповідальним, бути лідером, спільно діяти. Коли почалося повномасштабне вторгнення, конкурс було призупинено. Але через деякий час ми побачили, що роботи починають надходити і громадяни реагують на події війни в форматі арту, говорять про взаємодію та відповідальність. Це все відобразилося на цих плакатах», - розповідає виконавчий директор Центру спільних дій Андрій Андрушків.

Окрім Оболоні, креативні постери можна побачити в різних куточках столиці: у парку Рильського в Голосієві, у парку «Совки» у Святошинському районі, у «Відрадному» на Солом’янці та парку, що на проспекті Маяковського, 5 у Деснянському районі. Також спеціальні куби з плакатами розміщено біля Національної опери України імені Тараса Шевченка. Познайомитися з малюнками можна і у Vcentri HUB Голосіївського та Оболонського районів.

Перейти до спискуВерсiя для друку