Головна  →  Новини  →  11 листопада 2022

Роман Лелюк: За 2,5 місяці майже 4500 мешканців Києва отримали знання як діяти в кризових ситуаціях

Роман Лелюк: За 2,5 місяці майже 4500 мешканців Києва отримали знання як діяти в кризових ситуаціях

Протягом 2,5 місяців у громадських просторах VcentrіHUB Голосіївського, Шевченківського та Оболонського районів відбулося 145 тренінгів щодо поведінки у кризових ситуаціях. За цей час майже 4500 мешканців Києва навчилися надавати домедичну допомогу, правильно поводитись при ядерній і хімічній загрозах та з вибухонебезпечними предметами. Про це повідомив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

«Ми сьогодні живемо в умовах воєнного стану, рівень загрози підвищився в рази. Саме тому люди мають знати і розуміти як себе поводити в тій чи іншій кризовій ситуації. Найбільший ворог під час надзвичайних ситуацій – це паніка. Щоб її уникнути, необхідно знати чіткий алгоритм дій, якому навчають під час лекцій у VcentrіHUB», - зазначив Роман Лелюк.

Лекції розраховані на всіх охочих мешканців Києва та працівників структурних підрозділів міської влади, столичних райдержадміністрацій і підприємств критичної інфраструктури, які працюють із людьми та обов’язково повинні знати, як поводитися у кризових ситуаціях, щоб навчити свої колективи та в разі небезпеки допомагати населенню.

«Цей проєкт ми реалізовуємо за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Як правило, такі тренінги доволі дорогі, тому більшість людей не можуть собі їх дозволити. Лекцї у VcentrіHUB абсолютно безкоштовні та доступні всім охочим. Наші лектори – ліцензовані фахівці з великим досвідом навчання, сертифіковані інструктори з тактичної медицини та професіонали навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Києва», - наголосив Роман Лелюк.

До слова, за результатами тренінгу з домедичної допомоги кожен учасник отримує сертифікат про проходження базового курсу.

Перейти до спискуВерсiя для друку