Головна  →  Новини  →  24 лютого 2023

У німецьких містах Мюнхен та Фюрстенфельдбрук відкрилась фотовиставка «Київ. Незламне серце Європи»

У німецьких містах Мюнхен та Фюрстенфельдбрук відкрилась фотовиставка «Київ. Незламне серце Європи»

У Мюнхені та Фюрстенфельдбруці представили виставку «Київ – незламне серце Європи». На світлинах зображені долі людей, які стали на захист рідної землі, які працюють в тилу, втратили рідних та власну домівку.

«Символічно, що в дні, коли росія почала підле та варварське вторгнення, ми продовжуємо демонструвати світу справжнє обличчя «руського міра» та путінського режиму. І робимо це через світлини, які зафіксували як столиця та навколишні міста давали відсіч ворогу, обороняючи Київ. 24 фотографії демонструють мужність, чуйність і хоробрість людей, які вистояли та продовжують жити, не зважаючи на руйнування», - зазначив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

Як зазначила представниця української делегації в Німеччині, заступниця голови Київської міської адміністрації Ганна Старостенко, війна змінила українців та українські міста, зокрема, і столицю України – Київ. Але незважаючи на обстріли, повітряні тривоги, місто зберігає свою душевність та надихає своєю енергією.

«Сьогодні, у річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну, дуже важливо нагадати про те, що відбувається у нашій країні, в столиці України. І саме ця виставка дає можливість людям в усіх куточках землі на власні очі побачити, як у 21 сторіччі триває боротьба між країною великого майбутнього та країною сумнівного минулого, побачити нелюдські безчинства, скалічені долі тисяч людей, трагедію кожного українця. Але завдяки нашим воїнам та всеосяжній світовій підтримці Україна обов’язково вистоїть і переможе», – підкреслила Ганна Старостенко.

Представники  німецького істеблішменту зазначають, що увесь світ у захваті від сили, згуртованості,  мужності та нескореності українців. Україна стала своєрідним щитом, який захищає Європу та світ від російської експансії.

Виставка вже відбулась у багатьох містах Європи та світу, зокрема, у Празі, Любліні, Мехіко, Гіссені, Берліні.

Організатор виставки – Департамент суспільних комунікацій КМДА.

В експозиції використано роботи Дениса Копилова, Олексія Самсонова, Миколи Тимченка, Миколи Синельникова, Бориса Корпусенка, Павла Петрова, Андрія Скакодуба та пресслужби ДСНС.

Перейти до спискуВерсiя для друку