Головна  →  Новини  →  10 травня 2024

ЄС розпочинає нову комунікаційну кампанію «Разом діємо. Разом ми – Європа»

ЄС розпочинає нову комунікаційну кампанію «Разом діємо. Разом ми – Європа»

Представництво Європейського Союзу в Україні оголосило старт Всеукраїнської комунікаційної кампанії «Разом діємо. Разом ми – Європа»

Ця ініціатива має на меті показати ключову роль громадянського суспільства та засобів масової інформації у забезпеченні стійкості та відбудови України, демонструючи їхні досягнення завдяки підтримці ЄС.

 «Українське суспільство продемонструвало неймовірну стійкість. Воно швидко адаптувалося до нових складних умов повномасштабної війни і стало партнером влади у захисті країни. Європейський Союз надає громадянському суспільству та незалежним ЗМІ України всю можливу підтримку з самого початку повномасштабного російського вторгнення. Це – підтримка громадянського суспільства задля забезпечення стійкості та досягнення миру, а також на шляху України до членства в ЄС. Європейський Союз надавав і надалі надаватиме всебічну підтримку, стоячи пліч-о-пліч з Україною та українцями. Разом діємо!», - Пані Посол ЄС в Україні Катаріна Матернова.

Ключові теми комунікаційної кампанії «Разом діємо. Разом ми – Європа»:

  • підтримка реформ, які наближають Україну до Європейського Союзу, сприяють адаптації України до правил і стандартів ЄС;
  • сприяння мобілізації громад та співпраці між різними групами громадянського суспільства;
  • надання допомоги ОГС, які працюють з найвразливішими групами, включаючи психологічну підтримку;
  • популяризація важливості незалежних ЗМІ як наріжного каменю демократичних перетворень та оплоту боротьби з дезінформацією і розвінчання фейків, поширюваних російською пропагандою 

Кампанія триватиме з травня по липень 2024 року по всій території України (за винятком окупованих територій та зон бойових дій) і включатиме інформаційно-просвітницькі заходи, інтерактивні сесії, дискусії та семінари за участю ОГС та громадськості. Також будуть організовані прес-тури та прес-зустрічі для ЗМІ. Заходи відбуватимуться у місті Києві та в областях України. 

Інформаційний партнер кампанії – Суспільне.

Долучайтесь до заходів комунікаційної кампанії «Разом діємо. Разом ми – Європа» та слідкуйте за її заходами на сайті, а також сторінках Представництва ЄС в Україні у Facebook, Instagram та Twitter/Х. 

Контактна особа:

Тетяна Вороніна,медіаекспертка, Проєкт ЄС «Українцям про Європейський Союз» (CEU4U), що впроваджується Ecorys, [email protected] , +38 067 501 11 83

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку