Головна  →  Новини  →  9 травня 2024

Україна відзначає День Європи разом з ЄС

Україна відзначає День Європи разом з ЄС
 
З минулого року відповідно до Указу Президента Україна відзначає День Європи 9 травня разом із усіма країнами Європейського Союзу. У той же час, Україна залишається єдиною державою не членом ЄС, у якій починаючи з 2003 року на державному рівні відзначається День Європи.
 
Враховуючи неймовірну підтримку країн ЄС, які стоять пліч-о-пліч з Україною у ці складні часи, цьогорічне відзначення Дня Європи у місті Києві передбачає проведення низки заходів, мета яких - продемонструвати вдячність країнам ЄС та їх громадянам за таку підтримку.
 
Тому Департамент суспільних комунікацій КМДА організував фотовиставку «Міцні в єдності» на Пішохідно-велосипедному мосту. Експозиція нараховує 100 світлин, на яких продемонстровано історії допомоги європейських міст Києву та Україні, наприклад, передача авто швидких, гуманітарної допомоги та інші види допомоги.
 
 
 Мирослава Смірнова
 
"Фотовиставка присвячена нашим партнерам, нашим друзям, які допомагають не тільки військовою допомогою але і гуманітарною, автомобілями швидкої та пожежної допомоги, та багато іншої. І це для них така невеличка подяка в знак того, що вони разом з нами стоять у боротьбі проти такої страшної навали, страшного ворога - рф", - директорка Департаменту Мирослава Смірнова.
Перейти до спискуВерсiя для друку