Головна  →  Новини  →  16 січня 2019

Ініціаторам перейменувань вулиць тепер потрібно проводити консультації з мешканцями

Ініціаторам перейменувань вулиць тепер потрібно проводити консультації з мешканцями

Відповідне нововведення запроваджено розпорядженням Київського міського голови.

Як пояснив начальник відділу з суспільно-політичних питань Департаменту суспільних комунікацій ‒ секретар комісії з питань найменувань Ярослав Шибанов, тепер перейменуванню вулиць, провулків, проспектів, бульварів, узвозів і проїздів передуватимуть обов’язкові консультації з мешканцями, які там постійно проживають.

‒ Організатором проведення консультацій з мешканцями є сам ініціатор перейменування. Він має право самостійно визначити форму цих консультацій – громадські слухання, збори, збір підписів, зустрічі.

Результати консультацій подаються на ім’я Київського міського голови одночасно з ініціативою про перейменування, крім випадків, коли ініціатива про перейменування оформлена та підтримана як електронна петиція.

Ярослав Шибанов наголосив, що ці зміни не стосуються пропозицій про найменування нових вулиць, перейменування мостів, скверів, парків тощо, а також присвоєння імен юридичним особам комунальної форми власності.

Довідково. Протягом 2014‒2018 років у Києві перейменовано 206 об’єктів. Зокрема, і на виконання Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Перейти до спискуВерсiя для друку