Головна  →  Новини  →  31 березня 2021

Департамент суспільних комунікацій продовжує інформувати про грантові можливості для інститутів громадянського суспільства у квітні

Департамент суспільних комунікацій продовжує інформувати про грантові можливості для інститутів громадянського суспільства у квітні

Zagoriy Foundation оголошує грантовий конкурс «Нові підходи до комунікації благодійних проєктів», спрямований на підсилення комунікації соціальних та благодійних ініціатив (https://bit.ly/3m3tIDW).

Розмір гранту – до 300 тис. грн.

Кінцевий термін подання заявок – 01 квітня 2021 року.

ІСАР Єднання на постійній основі проводить:

  • конкурс грантів «Дофінансування залучених ресурсів» для організацій з метою підтримати розвитку місцевої філантропії та посилення спроможності організацій налагоджувати стосунки з місцевими громадами, місцевими органами влади та приватним сектором. Прийом проєктних пропозицій триває постійно, заявки розглядаються щомісяця (https://bit.ly/3m3wR6y).

Розмір гранту – від 64 до 320 тис. грн.

Кінцевий термін подання пропозицій для розгляду найближчим часом – 01 квітня 2021 року.

  • конкурс грантів «Швидка необхідна підтримка» з метою надання доступу до ресурсів організаціям, які опинилися у загрозливому становищі через COVID-19 (https://bit.ly/31vAJUz).

Розмір гранту – від 64 до 480 тис. грн.

Кінцевий термін подання пропозицій для розгляду найближчим часом – 01 квітня 2021 року.

ПРООН в Україні оголошує конкурс, активності якого мають бути зосереджені на боротьбі з домашнім та ґендерним насильством. Метою конкурсу є підтримка діяльності ОГС в захисті прав людини та захисті вразливих груп населення в Україні під час загальнонаціональної кризової ситуації, що спричинена спалахом пандемії COVID-19 (https://bit.ly/3fmZFpz).

Розмір гранту – до 5 тис. дол.

Кінцевий термін подання заявок – 12 квітня 2021 року.

У рамках програми USAID з аграрного і сільського розвитку надаються субгранти українським недержавним підприємствам, громадським організаціям, що мають досвід у наданні інформаційно-консультаційних послуг, спрямованих на сприяння експорту  харчової продукції українського виробництва (https://bit.ly/39seumL).

Розмір одного субгранту – до 1 800 тис. грн.

Кінцевий термін подання заявок – 19 квітня 2021 року.

House of Europe оголошує наступні конкурси:

  • гранти міжнародної співпраці, спрямовані на фінансування спільних культурних проєктів українських та європейських організацій: фестивалі електронної музики з міжнародними лайн-апами, документальні театральні постановки, виставки сучасного мистецтва тощо (https://bit.ly/2PG8TCm). 

Розмір гранту – до 50 тис. євро.

Кінцевий термін подання заявок – 20 квітня 2021 року.

  • інфраструктурні гранти для громадських організацій, що працюють у сфері культури (https://bit.ly/3m1wt8T).

Розмір гранту – до 9 тис. євро.

Кінцевий термін подання заявок – 14 травня 2021 року.

Центр культурного менеджменту за фінансування Посольства Королівства Нідерландів у рамках програми «Культура законності» продовжує конкурс проєктів, що будуть спрямовані на висвітлення суспільної цінності верховенства права, доброчесності, антикорупційної поведінки, культури законності (https://bit.ly/3kqX3ax).

Розмір гранту – до 15 тис. грн.

Кінцевий термін подання заявок – 30 червня 2021 року.

Посольство США в Україні реалізує програму малих грантів публічної дипломатії для підтримки проєктів у галузі освіти (https://bit.ly/3bHrgOx).

Розмір гранту – до 40 тис. дол.

Кінцевий термін подання заявок – 15 липня 2021 року.

Також на постійній основі приймають заявки National Endowment for Democracy (просування демократичних цінностей та зміцнення демократичних інституцій – https://bit.ly/3pWXTNw); USAID та ІСАР «ЄДНАННЯ» (програма міні-грантів для зміцнення організаційних спроможностей інститутів громадянського суспільства – https://bit.ly/3byY7VG); Council of Europe (гранти для молодіжних організацій – https://bit.ly/3q0GMdr); USAID (програма на підтримку ініціатив громадських організацій та медіа у сфері протидії корупції – https://bit.ly/3krWwVG); програма «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні “ВзаємоДія!”» на підтримку ініціатив громадянського суспільства та медіа у сфері протидії корупції (https://bit.ly/3w6GWVf).

Усі програми активні та чекають на ваші заявки!

Перейти до спискуВерсiя для друку