Головна  →  Новини  →  2 серпня 2021

Дайджест новин Департаменту суспільних комунікацій

       

 
#СпільноДія
 
 
 
  

29 липня завершився прийом проєктів від органів самоорганізації населення на фінансування в рамках Міського конкурсу проєктів і програм розвитку місцевого самоврядування. Про це повідомив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

«На конкурс цього року подали півсотні заявок. Ми отримали 51 проєкт від 49 органів самоорганізації населення Києва на суму майже 6 мільйонів гривень. За підтримки міської влади вони планують оснастити дитячі та спортивні майданчики, закупити оргтехніку для роботи ОСНів, провести різноманітні заходи для жителів громад та реалізувати інші ініціативи, спрямовані на добробут громад мікрорайонів Києва», - прокоментував Роман Лелюк.

Департамент проводить конкурс з 2012 року. За цей час було реалізовано 184 проєкти різного спрямування. У 2021 році на підтримку переможців передбачено 4 мільйони гривень. Хто саме з числа конкурсантів її отримає, визначить конкурсна комісія з числа представників КМДА, районних державних адміністрацій міста Києва, а також депутатів Київської міської ради.

«Успішне та спроможне місцеве самоврядування – один з пріоритетів міської влади. Тому грошовий фонд конкурсу регулярно зростає. Адже фінансова підтримка надає змогу органам самоорганізації населення реалізувати багато корисних проєктів для задоволення потреб мікрогромад, на території проживання яких вони створені», - відзначив директор Департаменту.

 

Управління інформаційної політики та комунікацій
Департаменту суспільних комунікацій КМДА
Наша адреса: вул. Хрещатик, 50-б, м. Київ, 01001
Тел. 235-02-45
Перейти до спискуВерсiя для друку