Головна  →  Новини  →  17 травня 2023

Книжковий експрес «Київ – Гіссен»: Департамент суспільних комунікацій відправляє книги для українців у європейських містах

Книжковий експрес «Київ – Гіссен»: Департамент суспільних комунікацій відправляє книги для українців у європейських містах

Департамент суспільних комунікацій КМДА запускає «книжкові експреси» зі столиці до європейських міст, де раніше відкривалася виставка «Київ – незламне серце Європи». Перші книги уже прибули до німецького Гіссена, де їх читатимуть українці, які там проживають. На черзі – Дюссельдорф та ще низка міст.

«Рятуючись від військової агресії росії, з початку повномасштабного вторгнення рідний дім в Україні були змушені полишити мільйони людей та шукати прихисток у різних країнах Європи та світу. Переважно – це жінки з дітьми, які зараз гостро потребують книжок рідною українською мовою. Саме тому ми вирішили забезпечити можливість буккросингу в тих містах, де вимушених українських переселенців зараз найбільше. Вдячний муніципалітетам, які відгукнулися та підтримали нашу ініціативу», - зазначає директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

Книжковий експрес «Київ – Гіссен» налічує близько 100 видань, серед яких багато дитячих книг, художня література, поезія. Є також історичні дослідження та книги про війну, видані в 2022 році.

Книги були надані благодійним фондом «Бібліотечна країна», платформою «Книжкові сили України» та небайдужими громадянами, які приносили літературу до громадських просторів VcentrіHUB.

«Маємо ще багато європейських міст, які радо готові приймати українські книжки. Тому, якщо маєте книги, які вже прочитали і вони просто стоять на полиці, приносьте їх до VcentrіHUB, і зовсім скоро вони формуватимуть нові експреси до європейських міст і даруватимуть нові знання!», - закликає Роман Лелюк.

Приносити книги можна до VcentrіHUB Шевченківського району (вул. Володимирська 51-Б), Оболонського (пр-т. Оболонський, 22-А) та Голосіївського (вул. Велика Китаївська, 83).

Перейти до спискуВерсiя для друку