Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко привітав учасників першого засідання Громадської ради при КМДА з початком роботи

Опубліковано 04 вересня 2015 року о 17:14
фото

Сьогодні у Колонній залі КМДА розпочалося перше засідання новообраної Громадської ради при Київській міській державній адміністрації. Зі 190 членів ГР до роботи приступило 150 представників інститутів громадянського суспільства.

Від Київської міської державної адміністрації з привітальним словом до присутніх звернувся керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко.

Зокрема, як зазначив керівник апарату, визначальним при затвердженні міською владою саме такого складу Громадської ради стало переконливе бажання кожного з присутніх зробити свій особистий вклад у створення справжнього громадянського суспільства, вирішення проблем та перспектив розвитку міста Києва:

– Зараз кожна без виключення галузь міського господарства потребує уваги, ефективних та дієвих змін. При цьому, наше сьогодення вже не дає владі права на помилку і прийняття не вивірених та неузгоджених рішень. Саме тому так важливо всім нам разом віднайти взаєморозуміння і створити сприятливі умови для вільної та активної участі територіальної громади Києва в управлінні містом. Столиця України має бути прикладом для інших міст в контексті відкритості та демократичності міської влади до громадськості. Впевнений, що в особі новообраного складу Громадської ради при КМДА, міська влада отримає активних і кваліфікованих партнерів для встановлення дієвої комунікації, ефективної взаємодії та реалізації найамбітніших проектів на користь міста.

Розпочавши роботу, члени Громадської ради заслухали звіт робочої групи з підготовки проведення першого засідання, який представив її керівник Михайло Калініченко. До уваги зібрання були представлені проекти Положення та структури Громадської ради при КМДА.

Надалі було вирішено шляхом рейтингового голосування обрати головуючого першого засідання. За переважної більшості голосів ним став Станіслав Вітковський, секретарем – Інна Туркеня.

Упродовж засідання, досягнути згоди щодо проекту Положення про Громадську раду при Київській міській державній адміністрації не вдалося.

У зв’язку з цим, відповідним протокольним рішенням оголошено перерву у роботі засідання. За цей час згадуваний проект має бути доопрацьовано та представлено 14 вересня під час продовження першого засідання.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux