Марина Хонда у прямому ефірі телеканалу «Київ» розповість, як у Києві відзначатимуть День Державного Прапора України та 24-ту річницю незалежності України
Опубліковано 17 серпня 2015 року о 17:43
фото
У вівторок, 18 серпня, «У центрі уваги» на телеканалі «Київ» – директор Департаменту суспільних комунікацій Марина Хонда.
До Дня Незалежності України в центрі та районах столиці відбудеться низка цікавих заходів. Що підготувала міська влада для киян та гостей столиці – дивіться о 16.20.
Долучайтесь до прямого ефіру – телефонуйте до студії, за тел.: 223-09-71.