Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

На головних сходах КМДА відбулася церемонія підняття Державного Прапора України

Опубліковано 23 серпня 2015 року о 10:50
фото

Під час церемонії підняття Державного Прапора України мер наголосив, що український прапор підтримує дух українців та надихає волю до перемоги. «Сьогодні український прапор – символ нашої єдності і патріотизму, нашої боротьби за незалежність і територіальну цілісність України, – підкреслив мер. – І ми переможемо! Жовто-блакитний прапор знову майорітиме в усіх містах і містечках Донбасу та Криму! І так буде! Ми разом змінюємо свою країну, своє місто. Ми разом побудуємо європейську державу».

Також Віталій Кличко вручив паспорти 16-річним киянам.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux