На головних сходах КМДА відбулася церемонія підняття Державного Прапора України
Опубліковано 23 серпня 2015 року о 10:50
фото
Під час
церемонії підняття Державного Прапора України мер наголосив, що український прапор підтримує дух українців та надихає волю до перемоги. «Сьогодні український прапор – символ нашої єдності і патріотизму, нашої боротьби за незалежність і територіальну цілісність України, – підкреслив мер. – І ми переможемо! Жовто-блакитний прапор знову майорітиме в усіх містах і містечках Донбасу та Криму! І так буде! Ми разом змінюємо свою країну, своє місто. Ми разом побудуємо європейську державу».
Також Віталій Кличко вручив паспорти 16-річним киянам.