Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

У Подільському районі оперативно пояснили, чому вдень на вулиці горіло світло

Опубліковано 15 липня 2015 року о 10:39

У Подільській районній в місті Києві державній адміністрації надали роз’яснення щодо статті «Як Кличко розтринькував гроші киян на Подільському узвозі», розміщеної на сайті kiev.depo.ua.

Як повідомив Департаменту суспільних комунікацій заступник керівника апарату Подільської райдержадміністрації Олег Мукан, ліхтарі на Подільському узвозі були ввімкнені у зв’язку з проведенням ремонтних робіт експлуатаційно-технічною бригадою КП «Київміськсвітло»:

— Світло 10 липня вмикали та вимикали декілька разів з 9.15 до 9.57 з інтервалом в 5хв. Наразі всі пошкодження усунено, освітлення працює в нормальному режимі.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux