Головна  →  Громадянське суспільство  →  Громадська перспектива: прозора влада та активна громада

Громадська перспектива: прозора влада та активна громада

  1. Графік проведення міського конкурсу з визначення проєктів "Громадська перспектива: прозора влада та активна громада" у 2021 році
  2. Наказ Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30.10.2020 № 124 "Про внесення змін до наказу Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації від 25.09.2020 № 108"
  3. Наказ Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25.09.2020 № 108 "Про організацію та проведення міського конкурсу з визначення проєктів "Громадська перспектива: прозора влада та активна громада", розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка у 2021 році"
  4. Cклад Конкурсної комісії
  5. Конкурсна документація
  6. Рішення № 1 від 27 листопада 2020 року засідання Конкурсної комісії міського конкурсу з визначення проєктів «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада»
  7. Відеотрансляції відкритого захисту конкурсних пропозицій міського конкурсу з визначення проектів «Громадська перспектива: прозора влада та відкрита громада»

 


 

 

Версiя для друку