Головна  →  Місцеве самоврядування  →  Міський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

Міський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування


Шановні керівники органів самоорганізації населення!

Відповідно до рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року № 832/7068 та міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020-2024 рр.» (зі змінами), затвердженої рішенням Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 452/8025 (зі змінами), заплановано проведення міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2023 році.

Навіть в умовах воєнного стану, варто вже зараз опрацьовувати ідеї, затверджувати їх на засіданнях комітету, обирати кращу та завчасно готувати проєкт або програму до конкурсу.

Запрошуємо скористатися шансом вирішити актуальні для жителів території питання!

Категорії та обсяг фінансової підтримки будуть визначені конкурсною комісією, про що вас буде повідомлено додатково.

Консультаційну допомогу можна отримати у відділі сприяння діяльності органів самоорганізації населення Департаменту суспільних комунікацій за телефоном: 230 92 07.

 


 

Завершився міський конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування. 
 
Цьогоріч визначено 35 найкращих ініціатив з 51 поданих для участі у конкурсі на загальну суму 4 000 000, 00 грн фінансової підтримки з місцевого бюджету. 
 
Конкурсна комісія віддала перевагу таким ідеям: відновлення та облаштування дитячих ігрових та спортивних майданчиків, організація масових культурно-мистецьких заходів (фотоконкурсу, мьюзікфесту, туристичної мандрівки тощо), розвиток самоорганізації та підтримка громадської активності (проведення майстер-класів, семінарів та ін.), реалізація заходів, спрямованих на зміцнення спроможності ОСН активно діяти.
 
Бажаємо успіху та своєчасної реалізації ідей проєктів!

Використовуємо усі можливості для розвитку міста!

З метою надання інформаційно-методичної допомоги щодо участі у міському конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування відділом сприяння діяльності органів самоорганізації населення 15.07.21 проведено 2 семінари для працівників органів самоорганізації населення: у Центрі публічної комунікації та інформації, а також в приміщенні комітету мікрорайону  «Нова Дарниця-2».

Під час семінарів обговорено актуальні питання щодо алгоритму і підготовки проєктів та програм, особливостей документації, терміну реалізації . Це була гарна нагода отримати якісну, змістовну та інформативну консультацію.

Нагадуємо, що прийом проєктів та програм на конкурс триває до 29 липня.

Бажаємо натхнення та перемоги!


Шановні працівники органів самоорганізації населення!

З метою надання інформаційно-методичної допомоги щодо участі у міському конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування відділ сприяння діяльності органів самоорганізації населення Департаменту суспільних комунікацій 15.07.21 організовує проведення навчальних семінарів для працівників органів самоорганізації населення м. Києва.

Запрошуємо комітети Шевченківського, Подільського, Оболонського, Святошинського, Печерського, Голосіївського та Солом’янського районів  доЦентру публічної комунікації та інформації (вул. Володимирська, 51Б) о 10 годині.

Зустріч для представницьких органів Дарницького, Дніпровського та Деснянського районів заплановано на 15 годину вприміщенні ОСН КМ «Нова Дарниця-2» (вул. Юрія Пасхаліна, 6/5).

Скористайтеся можливістю отримати якісну, змістовну та інформативну консультацію.

До зустрічі на семінарах!


 Шановні працівники органів самоорганізації населення!

 
Для участі у міському конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування рекомендуємо подавати проєкти/програми (1 екземпляр друкований та один екземпляр сканований у форматі PDF на електронному носії) через скриньку Департаменту суспільних комунікацій або засобами поштового зв'язку (Укрпошта, Нова пошта тощо) на адресу: вул. Хрещатик, 50-Б, к.207, але обов'язково із супровідним листом на ім'я директора Департаменту.

Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на виконання рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року  № 832/7068 «Про міський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування» та міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020-2022 рр.», затвердженої рішенням Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 452/8025, оголошує для органів самоорганізації населення міський конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Згідно з рішенням конкурсної комісії міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування від 5 липня 2021 року проєкти та програми приймаються на конкурс в термін:

з липня по 29 липня 2021 року включно.

Фінансова підтримка проєктів та програм за рахунок коштів місцевого бюджету здійснюватиметься за наступними категоріями:

      1 категорія - до 90,0 тис. гривень

( за умови наявності приватної забудови до 100,0 тис. гривень);

      2 категорія - до 110,0 тис. гривень

( за умови наявності приватної забудови до 120,0 тис. гривень);

      3 категорія - до 130,0 тис. гривень

( за умови наявності приватної забудови до 140,0 тис. гривень);

      4 категорія - до 150,0 тис. гривень

( за умови наявності приватної забудови до 160,0 тис. гривень);

      5 категорія – до 170,0 тис. гривень

( за умови наявності приватної забудови до 180,0 тис. гривень).

Для участі у конкурсі приймаються проєкти та програми органів самоорганізації населення, оформлені відповідно до аплікативної форми та додатків до неї, розміщених на сайті Департаменту за посиланням.

Обов’язковою умовою прийняття проєктів та програм до участі у конкурсі є наявність листа-погодження про можливість виконання робіт на відповідній території та взяття на баланс матеріальних цінностей балансоутримувачем відповідної території. За відсутності такого листа проєкти та програми конкурсною комісією не розглядаються.

Проєкти та програми (1 екземпляр друкований та один екземпляр сканований у форматі PDF на електронному носії) просимо надавати (надсилати поштою) конкурсній комісії на адресу: вул. Хрещатик, 50-Б, к.207.

Консультаційну допомогу щодо оформлення, подачі на конкурс та презентації проєкту або програми можна отримати у відділі сприяння діяльності органів самоорганізації населення Департаменту суспільних комунікацій за телефоном: 230 92 07.


 

Шановні керівники органів самоорганізації населення!

Цьогоріч, відповідно до рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року № 832/7068 та міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020-2022 рр.», затвердженої рішенням Київської  міської ради від 12 грудня 2019 року № 452/8025 та на виконання розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 24 червня 2021 року №1453 заплановано проведення в червні-серпні 2021 року міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування. На реалізацію проєктів та програм передбачено фінансування в обсязі 4 млн. грн.

Якщо у вас є бажання покращити соціально-культурну інфраструктуру території комітету, варто не чекати, а вже зараз опрацьовувати ідеї, затверджувати їх на засіданнях, обирати кращу та завчасно готувати проєкт або програму до конкурсу.

Запрошуємо скористатися шансом вирішити актуальні для жителів території питання!

Про час та терміни подачі документівДепартамент суспільних комунікацій повідомить додатково.

Консультаційну допомогу можна отримати у відділі сприяння діяльності органів самоорганізації населення Департаменту суспільних комунікацій за телефоном: 230 92 07.


 

Переможців міського конкурсу проєктів та програм
розвитку місцевого самоврядування 2020 року проконсультовано щодо алгоритму успішного виконання проєктів

Завершився міський конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування. Як відомо, цьогоріч 32 проєкти здобули перемогу з 56 поданих для участі у конкурсі. Конкурсна комісія відібрала найцікавіші, найбільш актуальні для жителів міста ідеї.

З метою своєчасної, якісної та результативної реалізації проєктів працівники відділу сприяння діяльності органів самоорганізації населення та  відділу фінансування, бухгалтерського обліку та звітності Департаменту провели 4 навчальні семінари для керівників та бухгалтерів проєктів-переможців конкурсу. Такі заходи відбулися в різних локаціях, зокрема 07.07.2020 – у Святошинській районній в місті Києві державній адміністрації та в приміщеннях органів самоорганізації населення – комітетах мікрорайонів:

08.07.20120 – «Нова Дарниця-3»;

09.07.20120 – «Теремки-1»;

16.07.2020 – «Олімпійський».

Під час заходів переможці конкурсу мали чудову нагоду ознайомитися із новаціями у законодавстві щодо ефективного використання коштів місцевого бюджету, передбачених в якості фінансової підтримки на проєктні ідеї, та особливостями підготовки звітної документації.

Отож сподіваємося, що кінцевий результат виконання проєктів стане гарним прикладом самоорганізації населення та слугуватиме на благо розвитку територіальної громади столиці. Адже, коли є налагоджена взаємодія і розуміння влади та громади завжди легше досягати поставлених цілей та спільно змінювати життя в місті на краще. 

Бажаємо успіху та своєчасної реалізації ідей проєктів!

*****

Шановні керівники проєктів та програм
міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування 2020 року!

24.06.2020 відбулось засідання конкурсної комісії міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування під керівництвом голови постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків О. Березнікова.

Під час засідання підведено підсумки рейтингового оцінювання проєктів та програм міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування 2020 року та затверджено переможців: 32 проєкти органів самоорганізації населення міста Києва на загальну суму фінансової підтримки за рахунок коштів міського бюджету 3 500 000, 00 грн.

Приємно відмітити, що останні роки проєкти та програми стають все більш змістовнішими та кориснішими для громади. В цьому році, на зміну вже звичній практиці благоустрою територій ОСН та відновлення дитячих спортивних та ігрових майданчиків, стала популярною ідея проведення різнопланових масових заходів з жителями територій: спортивні змагання, екологічні акції, навчальні тренінги та семінари, навчання фотомайстерності тощо.

*****

Шановні керівники проєктів та програм
міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування 2020 року!

17.06.2020 відбулось засідання конкурсної комісії міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування під керівництвом голови постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків О. Березнікова.

Під час засідання здійснено загальний аналіз стану проведення вказаного конкурсу та прийнято рішення визначити переможців конкурсу шляхом індивідуального рейтингового голосування (за максимально набраною сумою балів). Переможців конкурсу затвердити на наступному засідання конкурсної комісії міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування 24.06.2020.

 *****

Шановні керівники проєктів та програм!

11 червня 2020 року о 16 годині конкурсна комісія міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування завершила прийом документів на конкурс. Загалом до розгляду органами самоорганізації населення подано 56 проєктів та програм.

17 червня 2020 року у приміщенні сесійної зали Київської міської ради (Хрещатик 36) заплановано провести (з 11 до 15 години) засідання конкурсної комісії зазначеного конкурсу з метою розгляду проєктів та програм. Захід відбудеться під керівництвом голови постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків О. Березнікова.

До проведення засідання усі члени конкурсної комісії отримають на власний емейл електронні версії (PDF) поданих на міський конкурс у 2020 році проєктів та програм. Крім того, ознайомитися з проєктами та програмами можна на сторінці Департаменту суспільних комунікацій офіційного порталу Києва (https://kyivcity.gov.ua) в рубриці «ОСН» (підрозділ «Міський конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування»), перейшовши за посиланням: /content/miskyy-konkurs-proektiv-ta-program-rozvytku-miscevogo-samovryaduvannya2020.html .

Шановні учасники конкурсу, звертаємо вашу увагу, що засідання конкурсної комісії у зв’язку із дією обмежувальних заходів, запроваджених Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, відбуватиметься без фізичної присутності керівників проєктів та програм. Презентувати власну проєктну ідею та захистити її буде можливо за допомогою сучасного мобільного інтернет зв’язку або телефоном в режимі онлайн.

Враховуючи зазначене, просимо керівників проєктів та програм бути готовими до комунікації з конкурсною комісією 17.06.20 з 11 до 15 години. За рішенням конкурсної комісії учасник міського конкурсу матиме змогу презентувати проєкт або програму в онлайн режимі. 

*****

Департаментом суспільних комунікацій розпочато прийом документів на міський конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування 2020 року!

Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на виконання рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року  № 832/7068 «Про міський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування» та міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020-2022 рр.», затвердженої рішенням Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 452/8025, оголошує для органів самоорганізації населення міський конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Згідно з рішенням конкурсної комісії міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування від 15 травня 2020 року № 1 проєкти та програми приймаються на конкурс в термін:

з 18 травня по 11 червня 2020 року включно. 

Фінансова підтримка проєктів та програм за рахунок коштів місцевого бюджету здійснюватиметься за наступними категоріями:

1 категорія (до 1 тис. жителів) - до 80,0 тис. гривень

(за умови наявності приватної забудови до 90,0 тис. гривень);

2 категорія (1-5 тис. жителів) - до 100,0 тис. гривень

(за умови наявності приватної забудови до 110,0 тис. гривень);

3 категорія (5-10 тис. жителів) - до 120,0 тис. гривень

(за умови наявності приватної забудови до 130,0 тис. гривень);

4 категорія (10-20 тис. жителів) - до 140,0 тис. гривень

(за умови наявності приватної забудови до 150,0 тис. гривень);

5 категорія (понад 20 тис. жителів) – до 160,0 тис. гривень

(за умови наявності приватної забудови до 170,0 тис. гривень).

Для участі у конкурсі приймаються проєкти та програми органів самоорганізації населення, оформлені відповідно до аплікативної форми та додатків до неї, розміщених на сайті Департаменту за посиланням

Обов’язковою умовою прийняття проєктів та програм до участі у конкурсі є наявність листа-погодження про можливість виконання робіт на відповідній території та взяття на баланс матеріальних цінностей балансоутримувачем відповідної території. За відсутності такого листа проєкти та програми конкурсною комісією не розглядаються.

Проєкти та програми (1 екземпляр друкований та один екземпляр сканований у форматі PDF на електронному носії) просимо надавати (надсилати поштою) конкурсній комісії на адресу: вул. Хрещатик, 50-Б, к.207.

Конкурсною комісією розглядаються проєкти та програми, які надійшли на вказану адресу (дата відправки на поштовому штемпелі) не пізніше 16 години 11 червня 2020 року.

Інформаційно-консультаційну допомогу щодо оформлення аплікативної форми та додатків до неї можна отримати у відділі сприяння діяльності органів самоорганізації населення Департаменту суспільних комунікацій телефон для довідок: 230 92 07.

Версiя для друку