Головна  →  Новини  →  15 червня 2021

В Оболонському районі відкрився VcentriHub

В Оболонському районі відкрився VcentriHub

15 червня за участі мера Києва Віталія Кличко, директора Департаменту суспільних комунікацій КМДА Романа Лелюка та керівництва Оболонського району розпочав свою діяльність районний відкритий громадський простір VcentriHub.

Це мультифункціональне інклюзивне приміщення, пристосоване для людей різних категорій, яке вміщує до 100 учасників. Важливо, що хаб знаходиться недалеко від метро та зупинок громадського транспорту. Тут інститути громадського суспільства зможуть проводити свої заходи та отримати безкоштовні консультації з фінансових та юридичних питань..

Відкритий громадський простір Оболонського району - це подієвий майданчик, коворкінг, місце для організаційного розвитку та громадської активності, орієнтований на громадські організації, які мають бажання долучитись до стратегічно важливих питань міста.

Приміщення знаходиться за адресою: Оболонський проспект, 22А. Простір умовно розділений на декілька зон, є окрема дитяча кімната, коворкінг-зона, meeting-room, кімната для роботи Громадської ради району. Хаб оснащений усім обладнанням, необхідним для проведення різного роду заходів: проєктор та екрани, мережа Wi-Fi, сучасна система клімат-контролю.

Нагадаємо, що перший VcentriHub був відкритий у Шевченківському районі у 2020 році. За час його існування в онлайн та офлайн форматах було проведено більше 90 публічних заходів та залучено понад 1000 учасників.

У планах Департаменту – створити такі відкриті простори у всіх районах Києва.

Перейти до спискуВерсiя для друку