Головна  →  Новини  →  2 вересня 2022

Близько 250 осіб навчилися як діяти в критичних ситуаціях під час тренінгів у VcentrіHUB

Близько 250 осіб навчилися як діяти в критичних ситуаціях під час тренінгів у VcentrіHUB

Протягом тижня у столичних громадських просторах VcentrіHUB відбулося 9 лекцій з основ надання першої домедичної допомоги та правил поводження під час хімічної і ядерної загроз. Тренінги відвідали близько 250 осіб – повідомив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

«Лекції, в першу чергу, мають на меті навчити працівників київської міської влади та підприємств критичної інфраструктури як діяти в надзвичайних ситуаціях, при різних рівнях загроз – ядерній, хімічній, та як надавати домедичну допомогу. Низка тренінгів стосуватиметься вміння поводитись з вибухонебезпечними предметами. Важливо, щоб представники влади самі це знали, навчили свої колективи та могли допомагати мешканцям столиці при виникненні певної небезпеки», - зазначає Роман Лелюк.

Загалом, на базі Голосіївського, Оболонського та Шевченківського хабів заплановано 224 семінари, в яких буде залучено близько 5 тисяч осіб. Лектори — ліцензовані фахівці з великим досвідом навчання, професіонали ДСНС і навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва.

Підкреслимо, ініціатива реалізовується за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні в рамках грантового проєкту. Стартували тренінги з 29 серпня.

Перейти до спискуВерсiя для друку