Головна  →  Новини  →  16 вересня 2022

Електронне голосування та врахування думки киян: Департамент суспільних комунікацій пропонує єдиний порядок проведення міських конкурсів проєктів

Електронне голосування та врахування думки киян: Департамент суспільних комунікацій пропонує єдиний порядок проведення міських конкурсів проєктів

Департамент суспільних комунікацій КМДА пропонує затвердити єдиний порядок проведення конкурсів з визначення проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства, за рахунок коштів міського бюджету. Як пояснив під час презентації напрацювань усім учасникам процесу директор Департаменту Роман Лелюк, сьогодні місто не має узагальненої інформації та єдиного підходу до проведення міських конкурсів проєктів, прийняття рішень щодо переможців не завжди прозоре, а участь громадськості у процесі відбору недостатня.

«Аби виправити це, ми пропонуємо запровадити систему дворівневого голосування, де враховуються голоси киян та членів комісії. А підхід «єдиного вікна» дозволить уникнути паперової тяганини, неурядові організації швидко та легко зможуть брати участь в міських конкурсах та використовувати інші можливості веб-порталу. Наприклад, безкоштовно отримувати юридичні і фінансові консультації онлайн і офлайн. На цій же платформі буде відбуватися електронне голосування»,- пояснює Роман Лелюк.

Окрім того, Департамент пропонує затвердити єдині правила відбору та проведення конкурсів, окремі тематики для кожного конкурсу, встановити граничні суми та визначити календарні строки проведення.

У результаті місто отримає комплексну промоцію проведення міських конкурсів на усіх етапах, збільшення кількості поданих проєктів та відповідно, збільшення конкуренції та якості поданих проєктів. Також планується, що переможці конкурсу будуть звітувати онлайн, а моніторинг реалізації проєктів можна буде здійснювати в режимі реального часу.

Перейти до спискуВерсiя для друку