Головна  →  Новини  →  28 вересня 2022

У Словенії та Чехії відкрилася виставка «Київ – незламне серце Європи», яку підготував Департамент суспільних комунікацій

У Словенії та Чехії відкрилася виставка «Київ – незламне серце Європи», яку підготував Департамент суспільних комунікацій

Одразу у двох європейських столицях – Любляні та Празі – відкрилася фотовиставка «Київ – незламне серце Європи», яку підготував Департамент суспільних комунікацій КМДА спільно з Управлінням міжнародних зв'язків КМДА. Експозиція нараховує 26 світлин, де зображено Київ та приміські містечка-герої, на долю яких випала неймовірна кількість страждань у період повномасштабного вторгнення, але вони їх мужньо долають заради майбутнього усієї європейської спільноти.

«24 лютого Київ став одним із перших міст, які атакували російські загарбники. Більше місяця тривали запеклі бої за столицю, але завдяки хоробрості українських воїнів ординці були відкинуті з Київської області, яка ще довго буде оговтуватися від пережитого. Мета виставки – не просто продемонструвати як мужньо українська столиця боролася проти ворога, а показати незламність та силу духу українського народу. Адже на кожній фотографії поруч зі страшними руйнуваннями та жахливими наслідками «руського міра» зображено людяність, життєствердність, чуйність, доброту, хоробрість наших людей. Моменти та емоції на світлинах, які зафіксували фотографи, це ще один доказ того, що життя обов’язково переможе смерть», - говорить директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

У фотовиставці використані роботи Дениса Копилова, Миколи Тимченка, Миколи Синельникова, Бориса Корпусенка, Олексія Самсонова, Павла Петрова, Андрія Скакодуба та пресслужби ДСНС.

Відкриття аналогічних виставок планується і в інших європейських столицях.

Перейти до спискуВерсiя для друку