Головна  →  Новини  →  24 квітня 2024

XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків

XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації підтримки творчої молоді запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти участь у XVІІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. 

У цьому році, вже вдруге, Конкурс направлений на привернення уваги до порушення прав українських дітей, що постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України. 

Конкурсна робота разом із заявкою подається до Організаційного комітету Конкурсу до 20 травня 2024 року шляхом її завантаження та заповнення спеціально створеної google-форми, розташованої за посиланням.

Участь - безкоштовна, а переможці Конкурсу зможуть отримати відзнаки та цінні подарунки.

Контактні дані Всеукраїнського організаційного комітету 

[email protected],  Фейсбук.

Голова організаційного комітету - Сошников Антон Олександрович. 

Положення про конкурс .

Довідково

Протягом 16 років у Конкурсі взяло участь понад 115 тисяч конкурсантів. 

Конкурс став найбільш масової громадською правопросвітницькою ініціативою України. 

У 2017 році Конкурс визнаний однією з Кращих 100 практик молодіжної роботи в Україні. 

У 2020 році Конкурс, як проєкт визнаний кращою практикою реалізації громадських ініціатив «ТОП-100» (м. Київ). У 2020 та 2023 році переможцем Конкурсу «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці». 

В останні роки Конкурс підтримали: Уповноважений Президента України з прав дитини; Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Міністерство юстиції України, Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України, Міністерство культури та інформаційної політики України, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство закордонних справ України, Національна поліція України, Національна соціальна сервісна служба України, Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Офіс Ради Європи в Україні, обласні та місцеві державні адміністрації та інші. 

#МоїПрава2024

 

Перейти до спискуВерсiя для друку