ОСН «Будинковий комітет «Поліграфічний»

Протягом п'ятдесяти років після зведення житлового будинку за адресою: вул. Миколи Матеюка, 5, багатьох мешканців турбувала проблема пересування першим поверхом через відсутність пандусів та поручнів у необхідних місцях.

Саме тому на зборах органу самоорганізації населення «Будинковий комітет «Поліграфічний» 27 липня 2019 року комітет вирішив розробити та подати на міський конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування проєкт «Створення зручних умов для пересування маломобільних мешканців» для влаштування пандусів та поручнів, а також ремонту покриття підлоги на перших поверхах будинку.

Наразі, у межах реалізації проекту, підрядною організацією ТОВ «АТМ Юніон» облаштовані пандуси та поручні на перших поверхах житлового будинку. Загалом встановлено п'ять внутрішніх та три зовнішні пандуси, а також три внутрішні та п'ять зовнішніх поручнів.

Оскільки будинок зведений давно та відноситься до застарілого житлового фонду, велика кількість мешканців, близько 35 осіб — люди літнього віку. Вони дуже вдячні за поліпшення умов для пересування та, за їхніми словами, чекали на поручні на перших поверхах з моменту поселення.

Також наразі тривають підготовчі роботи до ремонту підлоги біля місць облаштування пандусів та поручнів.

Сподіваємося, що такими дрібними справами, комітет поступово вирішить актуальні проблеми жителів у будинку.

Версiя для друку