ОСН «Будинковий комітет «Харківське шосе, 21»

Публічний простір на подвір’ї

Проєкт органу самоорганізації населення «Будинковий комітет «Харківське шосе, 21» «Публічний простір-2 будинку № 21 по вулиці Харківське шосе» є продовженням успішно реалізованого проєкту попереднього року та другим етапом комплексу заходів з  покращення соціокультурної інфраструктури прибудинкової території будинку № 21 по вул. Харківське шосе.

Завдяки реалізації цих проєктів створено відкритий та загальнодоступний публічний простір для мешканців будинку та жителів мікрорайону. Це різнофункціональні зони для відпочинку осіб похилого віку, організованого дозвілля дітей, молоді та сімей, прояву творчого потенціалу, фізкультурно - спортивного та естетичного зростання особистості кожного охочого мешканця будинку.

Протягом 3 років комітет створював арт-простір, упорядковував зелені зони,  встановив нові лавки, урни, квітники, розмальовував фасади під’їздів, створив мурал, встановив сучасне енергоефективне освітлення території та сходових клітин будинку.

В рамках проєкту у 2019 році облаштовано простір для занять фізичною культурою та вуличним спортом - встановлено на узгодженому місці прибудинкової території з урахуванням потреб різних вікових категорій мешканців будинку гімнастичний комплекс InterAtletika та вуличні антивандальні тренажери.

Цьогоріч планується реалізувати комплекс заходів щодо розвитку вуличного та сімейного фізкультурно-спортивного руху як альтернативи безцільного «проживання» у соціальних мережах та віртуальній реальності. До такої роботи залучатиметься на громадських засадах інструктор з фізичної культури та спорту та відомі спортсмени.

Крім того, проєктом передбачалось придбання та встановлення інформаційних стендів в кожному під’їзді будинку із зображенням логотипу будинкового комітету, який розроблений і виготовлений як інформаційний банер власним коштом. Наразі, стенди виготовленні і в подальшому будуть розвішані за участі  мешканців будинку.

У сукупності, заходи проєктів дозволяють значно активізувати громадську свідомість мешканців будинку, сприяють розвитку самоорганізації населення, соціально-побутової культури, естетичного, інтелектуального та фізичного розвитку особистості пересічного жителя столиці в окремому будинку, що слугуватиме гарним прикладом для наслідування!

ОСН «Будинковий комітет «Харківське шосе, 21»

 

Версiя для друку