Мікрорайон «Куренівка» став безпечнішим! 

Проєкт органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Куренівка» Подільського району міста Києва «Енергозберігаюче LED освітлення вхідних груп будинків»став одним із переможців міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2019 році.В рамках реалізації зазначеного проєкту було відновлено зовнішнє освітлення 208 вхідних груп у 79 житлових будинках  мікрорайону «Куренівка» із використанням сучасних енергозберігаючих технологій. Завдяки проєкту стало можливим замінити застаріле освітлення вхідних груп житлових будинків, яке не відновлювалось вже понад 40 років, на сучасні, енергозберігаючі LED світильники ЖКХ 12 Вт, які є аналогом лампи накалювання 100 Вт (термін служби 40 000 годин, 4,5 років). Сучасні світильники забезпечили зниження витрат на енергоспоживання в 7 разів.

Через слабке освітлення або його відсутність, вулиці були небезпечними для мешканців, які поверталися додому пізньої години. Завдяки сучасному освітленню пересування біля будинків у вечірній та нічний період часу стало безпечнішим та більш зручним.

В ході реалізації цього проєкту була налагоджена ефективна співпраця та комунікація жителів, активістів комітету мікрорайону «Куренівки». Сподіваємось і на далі на плідну співпрацю та підтримку мешканців комітету мікрорайону «Куренівка». Зробимо разом наш мікрорайон комфортним та безпечним.

Версiя для друку